| Inna_4672 a întrebat:

Bun deci... vreau cat mai multe pareri. Va asigur ca veti avea cel putin un vot de la mine! big grin

Sunt oarecum atrasa de 3 baieti... Si as vrea sa imi spuneti care ar fi mai potrivit sa zic asa...

1. Primul este cu 5 ani mai mare decat mine... Suntem din acelasi oras. Anul trecut a aflat ca il plac, si s`a purtat destul de urat cu mine. Acum, insa nu ma mai simt asa atrasa de el, dar il tot vad ca incearca sa se bage in seama.

2. Al 2lea este cu 3 ani mai mare, este din alt oras deci din pacate nu ne putem vedea decat vara sau in vacante. Nu l`am mai vazut de mult, dar mai vorbim pe mess si ne intelegem destul de bine. Dar are o prietena care se tine "scai" de el[nu am gasit alt cuvant mai potrivit]...

3. Al 3lea si ultimul este de varsta mea. Pana acum cateva luni nu ne prea bagam in seama, dar in ultimul timp am inceput sa vorbim mai tot timpul. Acum 2 saptamana, aflasem ca ii placea de mine, iar mai tarziu mi-au spus niste prieteni ca ii place de o prietena de`a mea care are iubit...

Deci... in locul meu ce ati face? Cui i`ati acorda mai multa atentie? Vreau cat mai multe comentarii. Va multumesc!

9 răspunsuri:
| porto89 a răspuns:

Sincer si fara nici un pic de caterinca din cate ai relatat cel mai bun e al 4-lea :*

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Dupa parerea mea al 3-lea dar e decizia ta

| Ale14me a răspuns:

Primii doi nu prea merita osteneala din cea ce ai povestit tu cel care ar merita o sansa este cel de al3-lea, dar ma intai trebuie sa te asiguri ca prietenii tai sau inselat si ca baiatul te place, daca nu poti sa iti cauti pe altul...

| Jelly_7813 a răspuns:

Celui deal treileabig grin.
Poate ca inca ii place de tine la al treilea.si daca au spus prietenii ce au spustongue

| capsunica_8366 a răspuns:

Asta depinde de tine, tu trebuie sa-l alegi pe cel mai bun.pe cel care chiar tine la tine! eu prima varianta nu as alegeo.caci cum ai zis sa purtat urit cu tine, varianta a doua.nu prea e valabila caci o relatie la distanta(si mai ales daca el are prietena)nu prea are viitor! cea de a treia varianta. dddddddddddddde ce sa nu incerci? poate ca el mai simte ceva pentru tine! asaca acordai lui atentie si vezi cum va prceda el! succese!

| ancik_2425 a răspuns:

Trebuie sa decizi singura cu cine ai vrea sa fii cred ca ar fi mai bine sa acorzi mai multa atentie la al treilea.

| andreea_6710 a răspuns:

Al treilea.

| sorana_7168 a răspuns:

Eu zic ca celui de al 3-lea. nu te poti lua dupa spusele pr luioh go on. Fa-ti curaj si intrebare chiar tu:*. daca te place

SUCCES!; x

| fgirl19 a răspuns:

Eu zic ca nr3 merita mai multa atentie urmat de nr1batting eyelashes Bafta la luarea celor mai bune decizii :*