| Meu_Fumul_1998 a întrebat:

Bun TPU! Am o problema. Imi place de un baiat foarte mult. E diferit si e greu de vorbit cu el. Pute-ti sa imi da-ti si mie niste intrebari va rog mult! sad Funda! :* Mersi

9 răspunsuri:
| V77Narcis a răspuns:

Mai cresti termina macar 10 clase si dupa baietiihappy

| neutrino a răspuns:

Intreaba-l ce mai face si daca nu doreste sa faceti impreuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el nu iti da nici o atentie, eu zic sa nu mai insisti, din aceasta cauza este ''diferit'' nu ti-a putut place decat a fi diferit si poate fizicul lui, e ok doar ca nu va fi nimic intre voi daca el nu te cunoaste si o multime de alte lucruri. Crede-ma am vazut ca mai nou fetele abordeaza iar baietii deloc. Recunosc mi-a placut si mie de unul asa per total cand a inceput sa vorbeasca m-a luat asa cu dureri de cap sa-mi dau seama ca nu il mai plac, acum fiecare dintre noi este diferit. Dar lasa-l pe el sa te cunoasca. Daca iti este strain e mai greu.

| anonima0101 a răspuns:

Pai...Poti incepe cu un simplu "Buna" si o sa vezi ca restul vine de la sine! happy puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| BlackChocolate1 a răspuns:

Ii spui: "Buna.Stii,ne-ar sta bine impreuna."

| Diana1417 a răspuns:

Ar trebui sa vina totul de la sine nu exista intrebari standard

| xCriis a răspuns:

Pai, cauta un alt baiat care e de tine happy. nu cu care e greu de vorbit. Sfatul meu.

| bobo37 a răspuns:

Ai 16 ani nu? fetita daca te-ai plictisit de vacanta nu te apuca sa fugi dupa prosti ca tine