| cheloo69 a întrebat:

acum 1 an am fost la matusa mea si acolo niste fete mau chemat afara anul trecut in vara o fata ma placea dar nu mi-a zis, vara asta eu m-am indragostit de ea si am fost de 2-ori cu ea si mi-a dat papuci de fiecare data.
Intr-o zi mi-a trimis mesaj ca daca o mai plac sa ii spun ca mai am sanse eu i-am spus ca o mai plac si sunt iar impreuna cu ea.Azi se fac 5 zile si ea nu ma mai baga in seama in primele 3 zile ne trimiteam mesaje, in a2-a zi i-am dat un trandafir, mai iesiam pe afara dar in astea 2 zile nu a mai iesit afara, nu ma mai baga in seama pe mess, nu ne mai trimitem mesaje.
In prima zi mi-a zis ca eu sunt primul ei prieten si nu a mai pupat un baiat pana acum si ii este rusine sa imi spuna asta, eu i-am spus ca nu este nimic eu am mai avut doar 2 prietene si doar cu una m-am pupat.
Nu imi dau seama dc nu ma mai baga in seama de obicei vorbeam foarte mult.
Daca ma ajutati dau funda + vot.

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Așa fac gagicile la vârsta ei și a ta.

| Bubuuuu a răspuns:

Poate o deranjeaza ca ai vorbit despre celelalte prietene sau ca i-ai spus ca ai mai sarutat inca o fata.Cum spune si ea.ii este rusine; asa este mereu happy. Ai rabdare cu ea. Nu am inteles ceva thinking v-ati sarutat de cand sunteti impreuna?

Răspuns utilizator avertizat
| unnimic_5466 a răspuns:

Eu cred ca sunt doua posibilitati.

1. Fie e foarte timida si nu stie sa se comporte firesc.
2. Fie e doar o fetiscana care vrea sa se joace cu tine si cu sentimentele tale.

Daca ea e indiferenta si nu te mai baga in seama raspunde'i si tu cu aceiasi moneda.
Bafta!

| zմzմツ a răspuns:

Sincer pariez pe ce a zis unnimicbig grin

| LuSsSy a răspuns:

Mda.dupa mesajul c l-ai scirs ink sunteti copii(12-13 ani) aveti viata inaintewinking fa-o geloasahee hee

| Dragon100 a răspuns:

Bossule fata te ia de fraier isi bate joc de tine fiindca ii d-ai prea multa atentie