| Katsu a întrebat:

acum 4 luni am cunoscut o fata pe.net, si acum ne iubim la nebunie iar de craciun vrem sa ne intalnim. Ea e cam suparacioasa, se supara cam repede si din cam orice dar dupa o ora e iar iubareata iar eu.eh sunt cateodata cam nesimtit din cauza geloziei ca ma gandesc mereu ca ma inseala si o enervez rau.Toata ziua vorbim pe skipe, noaptea la telefon pana tarziu.acum va intreb pe voi: O sa iasa ceva din relatia asta? adica sunt sanse sa ne intalnim in viitor sau credeti ca ea ma inseala. eu fiind in Oradea iar ea in Bucuresti,. nu a dat niciodata semne ca ma inseala doar ca cateodata e indiferenta cu mine, cel putin ea vrea o relatie de lunga durata.eu nu stiu ce sa cred adica, daca chiar tine la mine sau ma inseala, de inselat nu prea cred dar nu sunt sigur ca ne vom intalni in viitor sa facem o relatie adevarata nu doar pe net... ce pareri aveti? Multumesc anticipat si va rog, fara batai de joc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa tu pisule,ca va fi binetongue Imi place raspunsul dat de TraficantaDeSentimenteRoz cel putin, la inceputtongueTu sa ai incredere in mine ca eu nu te insel, termina odata cu gelozia>tongue Te iubesc mult

6 răspunsuri:
| Amy90 a răspuns:

Salut,

Foarte draguta relatia voastra mi-as dori sa aud acelasi lucru si dupa 3-4 ani. Fetele asa sunt mai suparacioase ca le place sa fie lugulite si iubite iar tu incearca sa o lasi mai moale cu gelozia daca vrei sa mearga totul perfect. Abordeaza o tacticawinking spune-i sa iasa cu fetele la suc, da-i mai multa libertate si astfel o sa vezi ca o sa o faci pe ea sa te doreasca si mai mult si sa isi doreasca sa vorbiti pe skype iar acest lucru o sa fie vazut ca o placere in ochii ei nu ca un mod de manipulare.
Eu cred ca relatia voastra poate dura fff mult numai cu conditia sa mergi si tu in Bucuresti la facultate astfel nu cred ca va fi posibila.

| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Buna Katsu, sanse ca voi sa va intalniti in viitor sunt, nu foarte mari, dar totusi exista. Dar daca ea e mai indiferenta, asta nu inseamna ca te inseala, poate doar nu vrea mereu sa vorbiti ca doi indragostiti, poate doar ca doi prieteni f buni. Sper sa iasa ceva din relatie.winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca o enervezi pentru ca nu ai incredere in ea si din acest motiv ea se supara pentru ca este genu care nu suporta neincrederea mai ales cand ea a fost cuminte si nu a dat motive de gelozie.
Nu ai incredere in ea, ok, dar in tine ai?
Si relatiile de pe internet nu prea merg la un nivel avansat, de obicei merg in cazul persoanelor mature care isi permit sa se fataie pe drumuri.

| d33nis a răspuns:

Bafta

| stefan100 a răspuns:

Ma intr-o fata nu trebuie sa ai niciodata incredere 100% daca ai dai de inteles ca ai incredere in ea 100% va merge foarte departe sa vada pana unde sunt limitele tale.si parerea mea e sa nu pui suflet in relatii de la distanta am avut si eu 3 relatii de genul asta si nici una nu a mers. sper sa iei in considerare sfatul meu

| AlinutzaBienkutza a răspuns:

Iti dau sfatul asta pentru ca sunt fata.nu o tine legata de tine ca si cum ar fi la inchisoare.dai libertate! asa sunt fetele, suparaceoase pentru ca le place sa fie lingusite si iubite.multa bafta! sper sa mearga relatia voastra cat timp veti trai!big grinhappy