| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Acum cativa ani am fost intr o tabara cu alti adolescenti pe care nu i cunosteam si mi a placut de un baiat. I am cerut id-ul si am vorbit de vreo 2 ori pe mess. Nu am mai tinut legatura si asa din poze ma recunoaste, nu cred ca si dupa nume.

Si lunile astea am inceput sa merg la el in oras pentru c a am pe cineva acolo si mai mereu dau cu ochii de el, de fratii lui, prietenii lui. Chestisa e ca el e un tip smecher rau si poate vi se pare cam stupid, insa ma simt eclipsata de el. Nu prea imi mai place de el, dar e dragut, amuzant si e f popular, e cam greu sa nu spui ca nu iti place de loc de el. Chestia e ca eu nu sunt urata sau introvertita, deoarece si lui i a placut de mine, insa nu inteleg de ce ma simt asa prost cand aud de el. As vrea sa l mai vad :"), insa as avea emotii si ma simt asa complexata cand sunt langa el desi nu e frumos. Mi ar placea sa fim prieteni, nimic mai mult, insa este aceast sentiment de inferioritata pe care il simt eu. Adica el umbla cu fate mai neinteresant si urate ca mine, insa, nah, asta e.

Dati mi niste sfaturi. Sa nu mai dau ochii cu el pe cat pot, ce sa fac? dau funda.

Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

OFFF lasa prostiile de genu "el e popular si nu ai cum sa nu iti placa cineva de genu". Lasa-i popularitatea la o parte daca te intalnesti cu el bagate in vorba de la egal la egal. Esti fata nu ar trebui sa ai tu emotii e doar un baiat...Nu mai gandi cand esti in preajma lui. lasa totul de la sinewinking si totul va fi bine

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti asa in prezenta lui. Vei vedea asta cand peste ani tu vei fi sotie si vei avea o meserie, si el va fi un vagabond ce nu a realizat nimic in viata.

| anyska a răspuns:

De fiecare data cand il vezi imagineazat-il intr-o rochie laughing. Vorbeste cu el ca si cum ar fi un oarecare baiat. Crede-ma : daca te prefeci pentru un timp indelunga va ajunga sa ti se para un nimeni tongue

| theosavus a răspuns:

Spune-i ca in preajma lui te simti neajutorata si lipsita de orice control si ca ti-ar placea daca macar cand e langa tine sa voribiti de la acelasi nivel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa iei legatura cu cineva un prieten eu asa am facut la mine a mers.