| Fre3Style a întrebat:

Buna all!, Aceasta este o intrebare mai mult pentru fete. Ce freze preferati la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Bombonica1 a răspuns:

Am o slabiciune pentru parul mai lungut dc nu as recunoastelaughingDaca e si saten inchis sau brunet dar drept sau ff putin ondulat mi se pare perfect.

7 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Manga

| Blondda a răspuns:

Poi freze genu :
Daca iti place genu' emo cam cum era Joe Jonas inainte sa se tunda.
Daca esti clubber: http://www.google.com/......tp?/imgres

| vrrra a răspuns:

Tepi dar doar la spate.

| Noname_4058 a răspuns:

Mai nu stiu mie una imi plac baieti cu plete si cu parul drept.dar nu plete ca la fete asa catusi decat :-)Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, nu stiu daca imi place o anumita freza la un baiat. imi place sa nu aibe parul lung, sa fie ingrijit, si curat tongue oricum, fiecarui baiat ii sta bine cu o anumita freza :*

| Georgiana_5221 a răspuns:

Genul emo imi place cel mai mult!