| AntonioPanda22 a întrebat:

Buna all!
Am 19 ani si m-am indragostit de o fata!
Ne-am cunoscut si acum este iubita mea...
Ideea este ca vreau sa imi raspundeti daca se poate si daca stiti la 2 x Intrebari!
1.Este normal ca sa vrei sa o pupi in [!@#$%^] pe fata de care iti place?
2.Este normal sa-mi placa ca ea sa imi aplice lovituri de karate?
Adica sa faca pe reaua cu mine!
Multumesc dau Funda si Vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la amandoua happy. A doua placere este insa una care vine cu varsta. Esti destul de mic pentru asa ceva happy

| AntonioPanda22 explică (pentru anonim_4396):

Http://www.tpu.ro/......imi-cerea/
intra raspunde daca stii si iti dau funda daca reusesc!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal sa primesti lovituri de la ea, nu-i normala la cap trebuie sa se poarte civilizat cu tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Daca o fi masochist iti dai seama ca asta il excita nu. ne sunt probleme acolo laughing

| AnnY98 a răspuns:

Buna! happy

1. Da este normal!

2. Daca tie iti place atuncea DA ii normal!

happy + ca daca voua va place atuncea totul este in regula! NO PROBLEM! tongue

| Sociopat a răspuns:

Ai 19 ani si ne intrebi daca e normal sa vrei sa-i pupi maimuta?
Ba...

| Fatamuntilor a răspuns:

Intr-un cuplu e normal ce face placere!

| Mussette a răspuns:

1. Da.
2. Da, daca iti face placere...

| NameHarris a răspuns:

Stai linistit farte te foloseste ca pe un sac de boxwinking

| Happyjump a răspuns:

1. Nu e ceva ieșit din comun, dar esti un pic cam pervers

2. Este normal, inseamna ca nu-ti plac fetele fițoase care fac pe divele ci fetele puternice(fizic) sau rele

| methodmen a răspuns:

E normal atat timp cat face placere ambilor.