| Alecssandra12345 a întrebat:

Buna all..sunt din Spania am intanlit un baiat acum 7 luni de zile el este arab. vreau sa va spun ca in astea 7 luni am avut partea numai de certuri ..gelozi batai ne batem ca doi nebuni happy el este foarte gelos nu ii comvine sa vorbesc cu niciun baiat sa nu ies nici pana la poarta este nebun mintal pshiopat. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Omoara-l, daca nu poti, il asasinez eu pentru tine

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca iti place sa fii batuta, continua. daca nu, lasa-l.

| neutrino a răspuns:

Dragoste cu nabadai! Continuati, probabil ca iti place, altfel ai fi facut ceea ce face orice om normal.

| NYK4u a răspuns:

Scapa de el.Tocmai arab iti puteai gasi?

| 1cristian1990 a răspuns:

Poti face sa il lasi, ce poti face altceva? Sunt mentalitati diferite, arab - spaniol!
Te-ai angajat intr-o relatie ca sa ce, sa ai probleme si sa te certi toata ziua, nu te poti lipsi de asa ceva? Eu daca ma angajez intr-o relatie o fac pentru dragoste, contrapartea feminina, iubire, placere, respect, sa am cu cine povesti, sa am un prietena alaturi, o sora, etc... Acum, tu cantaresti lucrurile si o sa decizi ceva, nu esti casatorita cu el ca sa ii asculti prostiile si geloziile ( cea mai grava boala gelozia)

| Teiubescinsecret a răspuns:

Pai sti ca-s gelosi si au obiceiuri mai stricte sa le zic asa....parerea mea, sunt baieti la greu, cu siguranta iti vei gasi tu unul pe plac happy