| n0name a întrebat:

Buna allshappy sunt clasa a VIII-a A si am banchet pe 10 iuniehappy am parul cu o palma jumatate peste umeri, ondulat, saten, n-am breton happy cum as putea sa mi-l aranjezthinking Si cred ca o sa fiu pe stop la banchet. ce sa fac?sad [scuze categoriasad]

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Să îți cumperi până atunci, niște tampoane pentru noapte. Încearcă mai multe pieptănături și vezi care îți vine mai bine. Eu în locul tău mi-aș face 2 codițe cu funde foarte mari, cum au fetițele la grădiniță, și așa aș fii foarte originală.

| Anet a răspuns:

Avand in vedere ca esti doar pe clasa a-VIII-a nu ai nevoie de o coafura foarte complexa,eu iti recomand o tapare usoara si o indreptare cu placa sau onduleuri mari,acum depinde ce preferinte ai. Daca o sa fii in perioada aia a lunii tocmai la banchet sad nu poti face prea mare lucru, asta e se mai intampla suntem fete pana la urma, in orice caz poti folosi tampoane interne si va fi ca si orice alta zi normala.Bafta tongue

| n0name explică:

Nu @cristyano2 laughing n-aveam planuri din alealaughing doar ca mi-e sa nu ma patez:-s

| cristyano2 a răspuns:

Aveai alte planuri pentru seara de banchet si te incurca menstruatia?
Fetele din ziua de astazi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg parte cu "pe stop la banchet".Da ce-i asa de special la acest banchet? Parul zic sa ti-l indrepti cu placa.sa incerci lucruri noi cu el.