| Jankp_Dan_Alexandru_1976 a întrebat:

Am 11 ani si am pofta de sex ce sa fac? Da... Sunt băiat si am o prietena care are aceleasi sentimeste ca mine cum sa rezolv? Va rog nu fiti neseriosi!

11 răspunsuri:
| Sexualitate a răspuns:

Ai răbdare! Şi ai grijă să ai poftă de mâncare, de învăţat, de sport... Serios!

| LoveSleep a răspuns:

Ție îți trebuie caramele, nu sex.
Nu le mai confunda.

| Daniela300 a răspuns (pentru LoveSleep):

Faci glume nesarate, stiai?

| LoveSleep a răspuns (pentru Daniela300):

Habar n-aveam, noroc cu tine.

| ywar a răspuns:

Daca as fi unul din parintii tai, ti-as lipi o palma de ai sta in casa 5 zile din princina tiuitului urechilor.
Dupa asta, sigur, sigur nu ai mai avea pofta de sex.

| AliG a răspuns:

Din nou ai mancat prea multa ciocolata?

| Valy9999 a răspuns:

Daca ai pofta de sex cauta-i pe cei 7 voinici din Vasluiwinking sa fiu putin raulaughing

| Interfectorem a răspuns:

Îți recomand să lași tu poftele de sex, că la vârsta ta oamenii de aici mai ieșeau pe afară, eventual citeau o carte :~).

| Clivaj a răspuns:

Si uite asa apare negarea negarii...

| QeenS a răspuns:

Omg! Deja?! La 11 ani?! Cred ca glumești laughing) nu ai cum sa ai pofta de sex la vârsta ta. Tu, la vârsta ta nici măcar nu ai idee ce înseamnă si ce presupune de fapt, sexul. Du-te si joaca-te si bucura-te de copilărie cat mai ai timp! Uita de asemenea "pofte" pentru măcar inca 3-4 ani. Esti copil. Si înainte de asta, cel mai bine ar fi sa vorbești cu tatăl tău despre chestii din astea. P.s : nu inca, ca poate te trezești cu vreo una dupa capwinking.

| Tartarus a răspuns:

Ce cauta specimene ca tine pe net?