| sonia_8748 a întrebat:

Buna am 13 ani si de 4 luni in coace ma excit singura. Sunt virgina si odata am folosit un pix fiind din greseala eram aeriana si mia intrat in cagin nu am simtit durere iar sange nu mi-a curs de atunci ma mai excit dar am citit undeva ca te poti dezvirgina in felu asta si prin exscitare este adevarat?

77 răspunsuri:
| baietzelu a răspuns:

Te poti dezvirgina, daca iti bagi ceva acolo.

| Vizitiul a răspuns:

Prima data sa-ti explic termenul acesta :"dezvirginare". Fac referire la fete, dezvirginarea se produce in momentul in care himenul este penetrat (strapuns). Deci, nu este este neaparat nevoie sa intretii relatii sexuale pentru a-ti pierde virginitatea, dupa cum ai exemplificat si tu. Mi-e greu sa cred ca ai introdus pixul in vagin, oricum inlocuieste-l cu un deget, un vibrator etchee hee.

| hugo a răspuns:

Al3xu7zu descarca un porno dupa tracker si considera ca este soniahappy Pai, 1fi fiarte atenta pentru ca daca te dezvirginezi singura mai tarziu o sa iti para rau...la aceasta varsta nu iti dai seama ce ins virginitatea(cred)"nu vezi ce este sus pana nu te dai cu capul de jos"lasale naibi de pix-uri si de mai ai prin casa nu zice nimeni sa nu te uiti la un XXX si sa te exciti dar...ai grija ca totusi, pentru voi fetele inseamna ceva! baftahappyHugo!

| Lucifer a răspuns:

Esti tare baby. La 14 ani te gandesti la asa ceva?tongue

Răspuns utilizator avertizat
| kllass a răspuns:

Vezi sa nu visezi cind ai castraveti in mina.laughing

| sonia_8748 explică:

Nu stiu ce nu intelegeti eu intrebam daca de la exicitare te poti dezvirgina si chestia cu pixul a fost din greseala nu sunt asa de prosta si nu am simtit dureri sau ceva cred ca alexandra a inteles cel mai bine intrebarea mersi mult

| Frogie a răspuns:

In primul rand, fara suparare.mai du`te pe la scoala. dupa sa-ti stea gandul la sex. Faci niste greseli gramaticale : " in coace", "mia". "fiind din greseala". si deja `ti sta gandul la?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai scos-o si pe asta? ce sau terminat mama baetilor pe fata pamintului care vor sa faca sex? Mai ales cu o virgina.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sonia, e de-a dreptul scarbos ce ai ales sa faci tu.
Cand o sa vorbesti cu fiica ta despre sex o sa-i spui ca la 13 ani te-ai dezvirginat cu pixul?!laughing
Mai mare rusinea de tine sa faci asta la varsta ta! Plus ca si cu un cersetor puteai sa o faci decat cu pixul! Macar ala e om!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu asa te joci cu pixul?laughing

| adi4ever a răspuns:

Ce e ala cagin? Sti cum se numeste carticica aia mica care cantareste vreo tona? Se numeste DEX. Pune mana si rasfoieste-l un pic si dupa aia pune o intrebare

| g3orgy a răspuns:

rolling on the floor)))))))) looooooooaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeeee hai ca asta e buna laughing) pfoai laughing)) asta faci u cu pixu. eu stiam ca se foloseste la alceva. dar ma rog laughing la 13 ani. hai mai ce naiba ai doar 13 ani. mda rolling on the floor. si sa raspund la intrebarea ta : da potiwinking acum du-te si pune mana pe o carte ca va veni si vremea tawinking. acum esti o fata.esti inca mica pentru asa ceva straight face nu ma intelege gresit. dar asa e

| vyo a răspuns:

Esti culmea zau asa. in locul tau mi-ar fi fost rusine sa postez asa ceva pe net

| yuli10 a răspuns:

Te poti dezvirgina prin excitare daca iti introduci ceva si ti se rupe himenul. daca te exciti exterior sau nu foarte adanc, nu.

| valThina a răspuns:

Daca introduci ceva in vagin da e posibil sa te dezvirginezi.nu trebuie sa iti curga sange sau sa te doara

| Frogie a răspuns:

De ce mi-ai dat stupid? Doar pentru ca am spus un adevar si pe tine te deranjeaza? Du`te mai fetito la scoala, lasa prostiile, invata sa scrii si dupa gandeste`te la sex si prostii.nu crezi ca esti cam mica pentru lucrurile astea?

| unknown_5004 a răspuns:

Unu la mana : pixu ii pentru scrisbatting eyelashes
Doi la mana : treispe ani. sa vedem, tu la treispe ani ar trebui sa inveti sa, ti iei capacitatea smug
Trei la mana : tu esti sanatoasa? confused

| Aerosmith a răspuns:

Wow...traiesc si ma minunez.

| ruxy_3175 a răspuns:

rolling on the floor cum poti sa spui ma ca din greseala mi-a intrat in vagin... Tu ce faceai in momentul ala? Iti faceai lectiile in pielea goala sau ce? Doamne ce generatie vine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca sunteti toti isteti, in alte tari le pun parinti prezervativele in geanta de pe la 11, 12ani casa nu vina acasa cu bebe, iar ea a pus o intrebare nu adat cu parul'. de judecat poate oricine de inteles ii mai greu...si in legatura cu intrbarea.nu te poti dezvirgina masturbandute fara sa folosesti alte obiecte, intelegi ce vreau sa zic

| Tourniquet a răspuns:

1. Ce-i ala ''cagin''? straight face. mai intai pune mana pe un DEX mare si spune-mi si mie ce inseamna, si mai treci si tupe la scoala o turabatting eyelashes

2. Ai treispe ani, ti-e gandula ''masturbare, sex, virginitate"? straight face

3. Faza cu picsu'. cum naiba (imi vine sa zic ceva) ti-ai bagat picsu' din greseala? Vorba unui utilizator (nu dau nume, se stie) ti-ai facut temele dezbracata si tin greseala ti-ai bagat picsu'? laughing

4.Hai pa! Doamne. pe ce lume putem trai, am mai vazut-o si pe asta! straight face.

Sonia, iti recomand sa nu mai postezi chestii din astea pe site, E SCARBOS, RUSINOS! straight face

A, da, era sa uit, te corectez : mi-a, vagin (in loc de cagin, nu?), mi-a (din nou), felul, excitare. happy

Byeebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai timp sa-ti incepi viata sexuala si atunci sa fi sigura ca merita baiatu si sa stii ca te iubeste dar eu zic ca la varsta asta ai prea repede ai timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti si in felu asta da dar mai frumos este sa incerci cu un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino la mine ca te excit eu id meu este vyly_versace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer ma mir de comm-urile celorlalti.intr-adevar este foarte usor sa judeci pe cineva dar pana nu te afli in momentul de fata nu stii cum e! Fata a pus doar o intrebare...si ca sa iti raspund la intrebarea ta, nu, nu te poti dezvirgina daca te exciti dar ai toata viata inainte si lucrul asta o sa il faci cu persoana iubitatongue.ai grija de tine si bafta multa si data viitoare sa fii mai atenta ce faci cu pixultongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce draq sunteti ma asa de nesimtiti?oh go on... fata a pus doar o intrebare nu a dat cu parul'...si mai greseste omu' cand scriestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma asta e acum straight face na toti facem greseli daa asta e...
si sonia altadata cand vrei sa-ti satisfaci curiozitatea informeazat`e mai bine.
t`pupp

| lextim a răspuns:

Hei scuze ca dau raspunsul asa tarziu in primul rand.
nu mai zic nimic de varsta ca au zis restul suficient.
cu pixul nu sunt sigura ca te-ai dezvirginat pentru ca himenul poate fi destul de elastic sa permita intrarea a 2 degete. sa nu crezi ca-ti dau idei!
hai sa-ti dau un sfat prietenesc. nu te masturba fetito de pe acum ca mai tarziu cand iti vei aminti vei regreta. mai ales daca te dezvirginezi singura. crede-ma. e mai special daca o faci cu cinevawinking
iar pentru restul care ati comentat mai taceti ca sigur multi dintre voi au facut tampenii la viata voastra. fata are nevoie de ajutor. nu de batjocura!

| Bib a răspuns:

Un salam ceva?rolling on the floor))))
nu vrei sa folosesti?!
hai frate, ca e de`a dreptul penibil.rolling on the floor