| sonia_8748 a întrebat:

Buna am 13 ani si de 4 luni in coace ma excit singura. Sunt virgina si odata am folosit un pix fiind din greseala eram aeriana si mia intrat in cagin nu am simtit durere iar sange nu mi-a curs de atunci ma mai excit dar am citit undeva ca te poti dezvirgina in felu asta si prin exscitare este adevarat?

77 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce draq sunteti ma asa de nesimtiti?oh go on... fata a pus doar o intrebare nu a dat cu parul'...si mai greseste omu' cand scriestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma asta e acum straight face na toti facem greseli daa asta e...
si sonia altadata cand vrei sa-ti satisfaci curiozitatea informeazat`e mai bine.
t`pupp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul com este chiar penibilwinking, tu ce ai face in locul ei. Chiar crezi ca stii totul?batting eyelashes De ce nu il folosesti tuwinking? Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca nu e adevarat ca ti-ai pierdut virginitatea cu un pix introducand-ul in vagin daca nu te-ai jucat mai mut timp cu el unauntru, stai linistita si totul e ok, dar nu folosi vibratoare sau obiecte mai mari. Pa si ai grija de tine in viata. DIACONU CRISTIAN PH

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda de unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce oameni ai in gradina ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu asculta u de toti du-te la maicata si zij ca ce ai facut si aci va ajuta ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, fii atenta eu m-am dezvirginat cu limba, seriosssss fost foarte placut plus ca n-a durut de loc sh m-am sh ''exscitat'' la nebunie. Peste cateva luni m-am hotarat sa ma dezvirginez calumea sh i-am furat tatalui pickammer-ul yummiii mi-a placut la nebunie acum am trecut la chestii serioase cum ar fi stalpii. E foarte tare, incearca sa vezi cata ''exscitare'' pot sa-ti provoce aceste lucruti mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sonia nu te mai excita singura vino la mine, eu am 14 ani si daca vrei putem sa o facem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asae fato vrei sa facem sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, draga mea Sonia banuiesc ca esti clasa a 7a, asa-i?

Pai tu in loc sa te gandesti cum sa iei examenu' de Pix iti arde tie?

Da' serios fato ce ai capul ala? imi pare rau ca-ti spun asa dar pur si simplu e socant ce zici tu aici draguta. Mai bine pune-te pe invatat si lasa pixu', utilizeaza-l in scopuri mai bune cu ar fi un exercitiu la mate sau o compunere la romanalaughing

Si apropo ai auzit de DEX nu? mai rasfoieste-l si tu, crede-ma ca o sa-ti prinda bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex ca de acum incepe viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti las idu meu, ca sa vbimbatting eyelashes. ii fain sa te excitsi.si eu am tot 13 si sunt tot ftha.-> miley_girl92.devil. noah ma duc sa ma excit acum vbim acollll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hay ca te rezolv eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat s-o faci ca pixul mai bine ii spuneai la un baiat sh te rezolva da totusi fiecare ca gandul lui sh plus d asta e sh skarbos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate asta e cele mai jenant lucru pe care l-am auzit.
Si totusi la 13 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami add te rog florean_atletism

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa faci asa ceva la 13 ani mai bine pune mana pe carte sa inveti decat sa-ti stea gandul la asa ceva! oare parintii tai stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crdema si eu sunt inijorata ca ma masturbez si nu am doar 9 ani ...si imi cam este frica ca numai sunt virginasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred>>>>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se mai intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ce perfecti sunteti voi ma lasati fta in pace aicea intra sa primeaska sfauri nu sa comentati voiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dragi utilizatori, suntem pe internet, nu la scoala.Cred ca tuturor ni se mai intampla sa facem greseli, nu cred ca sta nimeni sa puna de fiecare data cratime pe net.pe tastatura langa tasta v e c si poate a gresit, stie si ea ca nu exista cuvantul cagin.nu e vorba de dex acum mai filozofilor.aici e site de pus intrebari si raspunsuri, asa ca mai bine ii raspundeati saracei fete la intrebare decat sa criticati. ofof

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 16 ani si nu mai sunt virgina de o luna si tu te poti dezvirgina si singura daca pixu a intrat si nu ti-a curs sange se poate sa te fi dezvirginat da nu prin faptul ca te exciti prin faptul ca esti inca mica si pentru ca nu ti sa dezvoltat corpul suficient nu ti-a curs sange bafta

| VladArtilerieGrea a răspuns:

Ma si enervati, altceva nu aveti de facut, decat sa faceti misto de copiii de 12/13 ani? Si apropo, eu iti recomand sa te impusti in cur, asa sigur te dezvirginezi!

| Tєqυιℓα a răspuns:

Bună. happy

Eu nu cred că e cazul să vă bateți joc de ea. Fiecare a făcut asta, că nu recunoașteți e altceva. E vroia să spună că s-a masturbat. Iar voi râdeți fără motiv.
Bun, acum răspund întrebării tale : Nu, nu te poți dezvirgina prin exicitare.

Pa, pa.

| MyhaytzaDjBeTa a răspuns:

Daca vrei te dejvirginez eu, te iau tandru si incet add:myhaytza_01 :X

| ionelutza_7448 a răspuns:

Doamne fato laughing cum poti povesti asa ceva? nu tie un pic rusine de ce ai facut.Eu zic sa nu mai faci asa ceva ...SCARBOS

| Cr1me a răspuns:

Asta e Romania