| qzuzup a întrebat:

Am 13 ani (stiu ca sunt mica ) dar iubesc foarte mult un baiat, ma inteleg foarte bine cu el iesim mereu afara chiar a intrat si la mine in casa dar nu conteaza... Imi trage plame, ma gadila... Ce ziceti ma place? laughing *nu ma judecati si la 13 ani poti iubi *

Răspuns Câştigător
| foreverunicorn a răspuns:

Pff eu nu stiu ce raspuns ti-as putea da. Si eu am 13 ani *bate palma*
Sa nu te dezumfle comentariile in genul "nu stii ce-i iubire la varsta aia". Dar ai putea sa formulezi si tu altfel, gen "Imi place foarte mult un baiat".

Revenind la intrebare, nu stiu ce sa spun. Este posibil sa ti se para totul mai mult decat este, si asta doar pentru ca il placi asa de mult. Insa tine minte ca niciun baiat nu isi petrece timpul cu o fata pe care nu o place (exceptii: este gay, o place pe prietena fetei *rolling on the floor*).
Daca ai detalia mai mult comportamentul lui ti-as putea fi mai de ajutor happy

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Si noi le trageam "subtirele" la colege, cred ca prin palme la asta te-ai referit. Si eu la vreo 14 ani am avut primul sarut si, hmm, (i grabed a boob), ehh, sa nu ma bag in detalii.
Sigur ca placerea este reciproca in cazul vostru, ai insa grija sa nu va duca valul prea departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa-ti bagi pedofilul in puscarie? sau sa dai magarul in beci? poate sa bagi chelosul in gaura? eu zic sa ai rabdare fiindca nici par la puta nu ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este evident ca te place, isi exteriorizeaza sentimentele prea mult.

| NameHarris a răspuns:

Bine ca nu-ti targe cativa pumnilaughing)

| Ottakringer a răspuns:

Cati ani are prietenul?
Cum se comporta cu tine. faptul ca spui ca iti trage palme e cam grav laughing

| corhaz a răspuns:

Iubesti ca copii iphonul. daca nu ar arata fizic bine ai mai simti atractie pentru el?

| Floricikmov a răspuns:

Totul este posibil, poate ca te place dar poate fi si o simpla joaca sai poate doar s-a atasat de tine si se imte bine in prezenta ta si te place doar ca o prietena.

| CosminCornel a răspuns:

Daca iti da palme totul e bine. Spune-i ca il iubesti.