| ostafy a întrebat:

Am 14 ani si fac laba de 3 ori pe zi imi place sa ating fetele sa le pisc sa le pipai sa le dau cu palma la fund Este ceva daca ma ma masturbez asa de vreme

9 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu dar masturbarea in exces duce la ipotenta sau la scaderea erectiei.

| Agentulx a răspuns:

Mai tarziu o sa-ti para rau, acum esti un copil si nu realizezi dar gandeste-te ca peste o vreme o sa trebuiasca sa o faci cu o fata si nu vei putea din cauza asta.

Răspuns utilizator avertizat
| RyanGeorge a răspuns (pentru AskVlad):

A vrut el sa zica ceva dar nu s-a exprimat cum trebuie laughing

| Agentulx a răspuns (pentru AskVlad):

Ai auzit de ejaculare precoce?

| covaci101 a răspuns:

Cred că încă nu-i tarziu să consulţi un psiholog! Ştiu pe cineva care a avut aceleaşi probleme ca şi tine şi pană la urmă a scăpat! oh go on

| ykrabor a răspuns:

Salut,
Esti genial frate! Eu zic sa te masturbezi de 20 de ori pe zi ca nu are nimic, faci muschi smug! Hai da-mi PM si anunta-ma cand iti bati recordul!

| danamarya a răspuns:

Pfff...un coleg e disperatttttt. asa a facut si el si acum e o obisnuintaaa

| DeutzZa96 a răspuns:

Pai are 2 parti una buna si una rea cea buna e ca e treba ta ce faci si e ok iar cealalta e ca o sa te creada un OBSEDAT dar e oky fa-ti treburile pana nu vine apocalipsa... papa te SARUT PAPA :*