| anonim38 a întrebat:

.am 14 ani si nu am avut nicio relatie pana acum, doar visez la "printi" care sa-mi aduca buchete mari de flori, sa ma sarute si stiti voi...de asemenea nu stiu cum e sa simti un sarut si chiar vreau sa am o relatie cu cineva, dar nu pot.ce sfaturi imi puteti da? happy

Răspuns Câştigător
| Deea204 a răspuns:

Nu te gandi la '' forever alone '', mai bine ai spune '' for now alone ''. Daca nu ai intalnit baiatul care sa-ti placa, nu ai ce face, chiar nu se poate sa nu-ti placa nici un baiat. laughing Mai bine astepti momentul potrivit si persoana potrivita, baieti sunt cat frunza si iarba, dar te asigur ca vei gasi odata-si-odata acel baiat perfect pentru tine :* Fundita? happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa til gasesti pe printu ala popular.

| HDeNiSaR a răspuns:

Dar la carti nu visezi niciodata?

| Dariusuu a răspuns (pentru HDeNiSaR):

Eşti aşa haioasă laughing.

Bun răspuns.

| anonim38 explică (pentru HDeNiSaR):

Tu nici n-ai habar cate carti am citit eu pana acum, si bineinteles manualele scolare. Dar asa-i romanul si n-ai ce-i face...meritati din plin soarta pe care o aveti! Cu asta sper ca m-am facut inteleasa!

| Cupcake a răspuns:

In mod normal as spune " esti inca mica" dar sunt sigura ca te-ai saturat sa tot auzi asta laughing Pai, stiu ca nu o sa sune asa de frumos, ar trebui sa deschizi ochii si sa devii mai realista pentru ca nu prea mai sunt exista acesti "printi" sau care exista, sunt o raritate si cam greu de gasit. Cu timpul iti vei schimba si tu gusturile si iti va fi mai usor sa iti gasesti un baiat pe placul tau. Pana atunci rezuma-te la ce poti cuceri sau la a fi singura, deoarece de multe ori e mai bine. Pup

| mkmk a răspuns:

Poti visa asemenea baietii sunt rari in primul rand iubirea nu e dulce ca in povesti, sunt doar vise, trezeste-te la realitate!

| ribe a răspuns:

Ai 14 ani, intra la liceu si-ti gasesti un milion de lingai.

| Deea204 a răspuns:

Care-i motivul pentru care zici ca ' nu poti ' avea o relatie, dar este ceea ce-ti doresti?

| anonim38 explică (pentru Deea204):

Vreau sa am o relatie, dar mie imi plac baietii populari si foarte frumosi pentru ca asa e firea mea.dar eu nu sunt de ei si nu pot sa ma indragostesc nici de un baiat ca mine pentru ca pur si simplu nu pot..si cu firea asta a mea cred ca voi ramane forever alone.