| lllorenusssuumeu a întrebat:

Buna am 15 ani si prietenul meu este major, daca plec de acasa de buna voie si mama vine cu politia la el acasa poate sa pateasca ceva prietenu meu? stiu ca peste 18 ani pot sa plec nu vreau raspunsuri asa vreau doar sa stiu ca daca plec de acuma ce poate sa pateasca?

7 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Bă ce naiba se întâmplă cu voi?!

| Alcyon a răspuns:

Cum sa fugi de acasa?! Nu face prostia asta! Cine o sa te intretina? Parintii lui? Sa stii ca nu face nimeni acte de binefacere. Doar n-ai de gand sa te legi la cap de la varsta asta si sa ajungi pe post de menajera? Stai acasa, ca iubitii vin si pleaca. Parintii sunt singurii ce-ti vor fi alaturi la bine si la rau, fiindca te iubesc neconditionat... Spre deosebire de un handralau cu hormonii in flacari, ce te vrea doar pentru ce ai intre picioare.

| Zabbyel a răspuns:

te duce politia inapoi acasa la mama happy si el va fi privit ca 1 pedofil laughing legea este aspra cu pedofili love struck
in final daca nu vrei sa-i faci probleme stai naiba acasa happy nu vei "fugi" prea departe de mama ta happy

| chazz a răspuns:

Pleaca de acasa. NU. Ramai acasa, "prietenul tau " il poti considera viitorul peste sau alte cazuri.

| vRemi a răspuns:

Iti zic sigur ca poate pati o gramada de chestii naspa, mai bine mai astepti pana la 18 ani.

| eu6andrea a răspuns:

Deja stiu continuarea povestii! Nu o sa apuci sa faci 18 ani ca o sa ne intrebi cum sa faci sa te impaci cu mama ta ca ai fugit cu un dobitoc care intr-un final s-a plictisit de tine, te-a inselat etc....stai tu cuminte la mami acasa ca puteti sa va iubiti si asa! pune mana pe carte si lasa telenovelele!

| l0ri a răspuns:

Poate intra la corupere de minori, si poate face inchisoarehappydin cate stiu eu