| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani jumate. Azi am fost acasa la un prieten (foarte frumos si sexy rau baiatu') si i-am facut oral. A fost prima data si nu prea m-am descurcat. A terminat la mine in gura, gustul era oribil, am inghitit putin, simt ca ma doare stomacul si nu-mi iese gustul din gura! Cum sa fac oral perfect? Adica sa-l innebunesc! Si mai multe sfaturi cum sa ne jucam, plus ca urmeaza sa ma culc cu el si sunt virgina. Am nevoie de niste sfaturi, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Uite o fata care e lipsita de inhibitii. Daca nu faci trolling pot sa te incerc sa ii spun parerea mea de baiat legat de cum asa vrea sa mi se faca sex oral la prefectiune. Daca vrei sa faci un oral perfect prma oara incepi cu preludiu.Ca sa i la femei si barbatii se excita daca ii saruti tandru si cu o mana ii masezi pe organul copuator. Apoi iei niste frisca dai pe organ laughing si iti imaginezi ca e o onghetata sau ceva de genu. Important e sa nu arati scarba sau ca faci asta numai ca sa se simta el bine.Adoram sa vedem ca fata isi da silinta sa faca asta cat ami bine si ne excita si mai mult. Cele mai sensibil e capul penisului si acolo daca te axezi mai mult senzatia de placere e maxima. Trebuie sa ti gura un pic mai inchisa si sa il lasi sa introduca tot penisu pentru ca de fapt cavitatea bucala devina i nacel moment ca un vagin pentru noi.Atentie la dinti sa nu cumva sa ii provoci vreo taietura si daca vrei sa fi si mai buna poti sa ii masezi si scrotu sau de ce nu sa il saruti in zona respectiva.Alternezi cu asta cu msicari rapide ajutandute si de mana.Importanta e si pozitia.E de preferat sa stea in picioare si tu in pozitia doggy style in fata lui pentru ca asta ii excita maxim pe baieti cand fata e asezata in pozitia respectiva.Conider ca sexu oral trebuie facut cu placere si sa fie reciproc. Faci si tu si el daca vreti sa simtiti amandoi placere.Cat despre sperma nu ai de ce sa te agiti.E recunoscut ca apare propietati medicale si ajuta la refacerea structurilor stomacale dar si o importanta contribuite in regenerarea tenului.O problema ar fi ca noi cand ni se face sex oral ne curge acel lichid preejaculator care are un gust aiurea dupa cum imi spunea fosta. Ideal ar fi sa pui niste frisca sau ciocolata si atunci nu mai simti nimic, ba din contra o sa ti se pare foarte tare gustu.In rest sper sa va distrati.

| pietrean a răspuns (pentru Danysan):

Da,fara inhibitii,dar fara carte,fara educatie, fara bun simt potrivit varstei ei, fara respect de sine! O viitoare...
Dar tu ca baiat, sigur ca ti-ar place, ca orice pustoaica sa fie "scolita"in arta placerilor. Ceva frustrari ca tot te parasesc iubitele?
Zau ca nu am putut rezista unui astfel de comentariu si din acest motiv am tinut sa-ti dau o replica.Nu o lua ca pe un atac la persoana, dar chiar nu era cazul sa o incurajam.Sa fie de vina, varsta ta atat deadolescentina?

| Danysan a răspuns (pentru pietrean):

Mestere eu i-am explicat ce si cum laughing. Daca era curioasa sa se perfectioneze.Si da nu ma deranjeaza sa mi se faca sex oral de iubita dar na laughing.Pe de alta parte lasand gluma laoparte consider ca sexu oral ar trebui sa fie facut doar de fetele care stiu ce inseamna asta si la o varsta destul de ok. Macar daca facae asta sa o faca cu cap si nu manipulata de altii.In cazu ei cred ca manipulata de tampitu ala.Eu nu incurajez pe nimeni si nu vreau sa dau de inteles ca sexu oral e ceva tare, dar mi se pare normal sa vb desprea asta de vreme ce suntem la o rubrica legata de sex, nu? Deasemenea consider ca intr-o relatie matura in care ambii parteneri au o varsta trecuta de 20 de ani se poate discuta si pe tema subiectului acesta daca se doreste a se diversifica placerea.Nu mai putem vb de o fata de 23 de ani ca e manipulata sa ii faca sex oral iubitului, nu? In ceea ce ma priveste cu parasitu iubitelor, nu u fost mai multe ci a fost doar una la care am tinut ff mult si nu o sa ma las pana nu o sa ma impac cu ea pentru ca am iubit-o ff mult si adevaratu motic al despartirii numai eu si ea il stim.De aceea vrea sa nu mai tragi concluzii pripite despre mine si sa crezi ca fac cumva pro pentru subiectu asta sau ca as incuraja asa ceva.Sexu oral se face de cei care stiu sa faca sex si nu de copile. seara faina.

| pietrean a răspuns (pentru Danysan):

Citez:"...consider ca intr-o relatie matura in care ambii parteneri au o varsta trecuta de 20 ani...". Fata are 16 ANI! Acest lucru ma deranjeaza:ca sunt incurajati adolescenti.Si cu lux de amanunte!
Sa ai si tu o zi buna!

32 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Ai nu zau, vrei sa te invatam sa faci oral?
In ziua de azi nu se mai face dragoste si sex normal? de ce va prostiti doar de dragul unui baiat, chipurile ca arata bine? jalnic..la 16 anisori inca jucam ratele si vanatorii.
Dar se pare ca in ziua de azi, educatia fizica a disparut complet si a aparut un nou sport national..sexul oralstraight face
Nu aveti pic de demnitate si va lasati prostite de asa zisi iubiti.
Fiecare ce cauta aia gaseste, dar de boli venerice nu iti este frica? nu as vrea sa fiu in locul mamei talestraight face

| LeeJiEun a răspuns:

Asta te foloseste. Nu te lasa dusa de val doar pentru ca arata bine.

| dragosh a răspuns:

Chiar nu va inteleg, pe bunelaughing
Fata v-a cerut un sfat si voi toti acum sariti pe ea laughing. Pentru un oral de vis, draga mea iti trebuie experienta, iar asta se castiga in timp. Apropo.din ce oras esti?laughing

| mihai69 a răspuns:

Folosește și mâinile - combină felația cu o masturbare. Gustul... nu prea ai cum să scapi de el, decât dacă te retragi când vezi că se apropie ejacularea.

| Fatamuntilor a răspuns:

Trebuie sa stii ca si de la sexul oral poti lua boli! Ii cunosti respectivului istoricul BTS-urilor? Daca ti-a lasat vreon,, cadou''? Vezi tu, de sarcina mai scapi dar de o boala mai greu!
Esti cam tanara pentru asa ceva, nu crezi?
Si cum voiai sa fie spema? Cu gust de ciocolata?
Eu zic sa lasi sexul (oricare baie fi el pentru cel putin un an...

| pietrean a răspuns:

Pe bune? Esti virgina, dar faci sex oral la 16 ani! Bravo natiune! Asta-i viitorul tarii noastre!
Acum,te plangi ca nu-ti place gustul.Ce ai cautat,asta papi,mama draga!
Vrei sfaturi? Lasa sexul,de orice fel ar fi,pentru mai tarziu,cand o sa fii destul de desteapta,ca sa stii cu ce se mananca asa ceva, cand o sa fii responsabila de faptele, gesturile, gandurile, sentimentele tale.Cand o sa fii constienta,ca esti pregatita psihic ca sa intretii astfel de relatii, cand o sa stii sa te feresti, ca sa nu dai nastere unor copii nedoriti.
Tu stii ce ai fost acum? Groapa lui de gunoi! Si-a satisfacut poftele, aruncand ceea ce ii era in surplus, in gura ta! Si tu te lauzi ca ai facut asa ceva!

| Dariusuu a răspuns (pentru pietrean):

Jos pălăria user drag.

| GeorgeMihai a răspuns (pentru pietrean):

Chiar ca viitorul tarii noastre laughing) Cu asa viitor tara o sa fie pe ''maini bune'' laughing)

| pietrean a răspuns (pentru Dariusuu):

Multumesc din suflet! Poate varsta isi spune cuvantul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fantezii. mai taie din ele.

| PopAdrian a răspuns:

Eu la 16 ani invatam sa calculez limite si derivate, tu vrei sa inveti cum sa faci treaba asta mai bine? Peste 10 ani, ghici! Eu o sa programez si tu tot asta o sa faci daca nu iti vine mintea la cap. Prin simpla intrebare pe care ai pus-o, reiese ca nu ai pic de respect pentru tine happy

| NameHarris a răspuns:

Sincer eu te sfatuiesc sa renunti la el daca nu vrei sa afle toti ca esti o sugatoare si o mica panarmawinking Sau propune-i sa aveti o relatie vezi ce va zicewinkingSi in legatura cu oralu nu folosi dintilaughing)foloseste buzele si limbawinking

| Green66 a răspuns:

Dacă vrei să faci oral perfect trebuie să exersezi câteva ore pe zisilly

| Happyjump a răspuns:

Când o să apară un al treilea șmecheraș peste 9 luni, o s-o faceți în grup

| corhaz a răspuns:

Jucati-va cu atentie doar sa nu cumva sa apara si un smecheras mai mic peste 9 luni. uitate la fime porno si inveti

| pietrean a răspuns (pentru corhaz):

Bravo tie! Dar ca sa invete carte(doar are 16 ani!),asta nu o indemni? Intai ii trebuie o "specializare" in ale sexului si da-o dracului de carte,ca la ce foloseste?
Ea trebuie sa se maturizeze, sa-si faca un viitor, iar tu o indemni sa capete cultura, uitandu-se la filme porno.
O sa se descurce in viata ca si tine, care habar nu ai cum sa faci o cerere de angajare.

| PisSsy a răspuns (pentru pietrean):

Esti singurul om normal de pe aici! happy Draga mea esti dezgustatoare, imi pare rau ca exista fete de varstra ta(16 ani) care gandesc atat de inconstient!

| corhaz a răspuns (pentru pietrean):

De ce te bagi peste mine? eu am raspuns asa pentru ca is satul sa zic minorelor sa numai faca chestii din astea ca oricum fac si nu asculta de aia vorbesc aiurea cu ele cum merita.normal ca din fata asta nu i viitor.si daca te bagi peste mine asigurate de ce am dat acel raspuns.

| pietrean a răspuns (pentru corhaz):

Deoarece ai dat un raspuns de toata jalea,care te si reprezinta poate.
Un raspuns corect,decent, care, daca vrea il asculta, daca nu, este doar treaba ei.Nu era cazul sa-i dai indicatii, sa o incurajezi!
Ar trebui sa te "asiguri"ca nu o sa urmeze sfaturile tale, de aceea "m-am bagat".
Sper sa ai atata minte pe viitor, ca sa nu mai dai astfel de sfaturi!

Răspuns utilizator avertizat
| Miky1 a răspuns:

Vorbiti prostii toti! ce de cunoscatori pe aici! pffff. Invata draga sa faci beregata si nu vei dezamagi pe nimeni.GARANTAT

| Kumiko19 a răspuns:

Sper ca glumesti. nu judec viata altora dar...ai grija. sa nu te foloseasca.

| Florinx123 a răspuns:

Te poti inscrie la cursuri de sex oral daca vrei sa devii profesionista.

| indecis2014 a răspuns:

Ai putea sa ii dai si cu limbutza asa rapid pe capatul penisului, sa il alinti ...si sa urmaresti filme xxx ca sa vezi mai multe detalii

| neckunoscut a răspuns:

Ai facut lugu-lugu... tana-nana-na! Esti foarte ieftina, copiloooo!

| Danysan a răspuns (pentru neckunoscut):

Wtf? lugu-lugu -esti crima laughing)