| diana_9675 a întrebat:

Am 16 ani si nu am sani deloc...mentionez ca si mama a fost la fel. dar la facultate era o fata "wow". Baietii umblau in limba dupa ea.Si mama spune ca sunt la fel ca ea dar nu stiu ce sa cred.si in plus mai am si ffffff multe "chestii" pe fata. Doamna dermatolog a spus ca este uin caz grav si ca imi trec in maxim 6 lunicrying(, dar toata lumea face misto de mine, iar eu incerc sa ma ascund de toti oamenii. Colegii (baietii) imi spun ca sunt baiat fara p***, iar eu ma simt total aiurea. Iar atunci cand trec pe langa cineva care rade am impresia ca rade de minecrying. Multi spun ca aspectul nu conteaza si ca ce e in suflet este mai important, dar sa fim sinceri acum. Cine nu se uita la aspect? Adica EU nu ma plac. Ce pretentii am la altii?crying... Oare o sa imi treaca astea de pe fata?crying

PS: Am ales categoria asta pentru ca e cea mai vizualizatacrying

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, draga mea, conteaza foarte mult increderea care o ai tu in tine, sa stii treaba asta.Am avut si eu o perioada in care ma simteam urata, singura, neplacuta dar am realizat ca schimbarea incepe cu mine, fiecare e frumos in felul lui si sigur ai si tu alte calitati, stai linistita ca ai 16 ani (ca mine)happy, e normal sa ai `chestii` dar vor trece, fi optimista si gandeste pozitiv, nu e chiar asa cum crezi.

4 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunahappy
cu timpul o sa intelegi ca imaginea nu e asa importanta...:d
oricum, cu timpul o sa te dezvolti si o sa-ti treaca si chestiile dp fata:d

succeshappy

| iuliancico a răspuns:

Nu se rezuma totul la sani. Iti spun in calitate de barbat. Iar ''chestiile'' sunt trecatoare. Nu dispera, o sa fie bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Diana! Referitor la sanii tai, mai ai timp sa creasca, pana atunci poti folosi sutiene cu push`up. Toata lumea folosesteoh go on. Iar referitor la chestiile de pe fata, o sa iti treaca el, ehh` ce`i aia 6 lunihappy, banuiesc ca nu ai voie sa folosesti fond de ten nu?big grin...lasa`le asa, nu`i nimic, si tine mintebig grinaca vrei ca ceilalti sa te placa, intai trebuie sa te placi TU! Ca ceilalti sa te vada frumoasa, trebuie sa te vezi tu.

MULTA BAFTA! Sa fi iubita:*:*:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unu vor sa te schimba ca vad in tine ceia ce ei no sa aiba niciodata