| HOHOHO06 a întrebat:

Buna am 16 ani si penisul meu are abia 12 centimetri sculat, ce as putea face sa creasca? din aceasta cauza mi-e rusine sa intretin o relatie sexuala cu o fata, ca are sa se rada de mine ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Mai domnu' "norma normala" laughing ai 16 ani omule, pana la 18ani tot sa-ti creasca, nu abuza de masturbare si-ai sa vezi minunewinking

| aXy99 a răspuns (pentru Astaeparereamea):

Ce treaba are masturbarea cu cresterea penisului?

| Emilian65 a răspuns:

12 cm nu este o marime mica. Fa-ti curaj si arata-i ce poti face cu aceasta marime a penisului.