| vasile_2535 a întrebat:

Buna,(am 17 ani)asa vrea sa fac sex anal(prietena avand 18) dar nu stiu cum sa incep cu prietena mea, nemaifacando niciodata, ce ar trebui sa fac si sa folosescbig grin dau fundita vreau cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Buna happy, in primul rad trebuie sa va protejati pentru ca in mod sigur nu vrei sa iti lasi prietena insarcinata ca apoi sa va stricati copilaria avand grija de un bebe. puppy dog eyes.
Tu trebuie sa folosesti prezervativ iar ea daca vrea sa se protejeze ar putea lua anticoneptionale, depinde pe care i le prescrie medicul, sa nu cumpere de la farmacie fara sa ceara sfatul unui medic pentru ca s-ar putea sa ii faca rau.
Mai intai trebuie sa vrea si prietena ta sa o faceti, trebuie sa discutati inainte despre asta si apoi treceti la treaba. Banuiesc ca si la ea va fi pentru prima data. Inainte puteti sa va uitati la cateva filmulete cu asa ceva ca sa invatati de acolo.
Tu vad ca vrei sa stii cum sa o faci si pe ea ca sa faca pasul asta mai dificil. Trebuie sa va documenati mult si sa ai mare grija de ea, fetele de obicei au o frica pentru prima data, ca nu cumva prietenul sa le paraseasca dupa aventura de o noapte. Spune-i ca nu vrei sa o obligi, sau sa o fortezi, ca vei ramne [entru mult timp cu ea, alint-o, cumpara-i ceva ce sti ca ii place. Ca sa se incinga atmosfera cumpara vin rosu sau sampanie si dati drumul la muzica. Cel mai important este sa o intrebi daca este pregatita, nu trebuie sa o bati la cap, sa ii lasi timp ca sa se gandeasca la ce ecizie va lua.
Bafta happy.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faceți voi?
Prietena ta ori este proastă ori drogată! Știe că îi distrugi sănătatea prin rupturi de mușchi, hemoroizi, incontinență de materii fecale, constipație asociată cu diverticuli, infecții care o vor chinui toată viața, un cancer, etc? Anusul este făcut să elimine, nu să primească.
Dacă o iubești, respect-o dar tu vrei să faci ceea ce ai văzut în filmele pentru adulți! Tu ști ce pregătire au acele "anale" din film și câte dintre ele mai au sănătatea intactă?
Nu transpune în viața reală, filmul!
Dacă urmărești un film de acțiune și vei observa o bătaie în toată regula și tot ce ai văzut aplici în realitate riști să fi acuzat și de omor deosebit de grav, așa ai văzut tu în filme, sigur asta va fi motivația ta și ani grei te vor aștepta după gratii.
Ai o lipsă acută privind viața sexuală, cu bune și cu rele.
Filmele porno nu sunt educaționale, cele mai multe dintre ele au un comportament deviant sexual, oral/anal!
Pa, pa.

| Chris a răspuns:

Iti trebuie prezervativ sa nu iei ceva boli. Prin sex anal, prietena ta nu are cum sa ramana insarcinata, decat daca ajunge sperma in vagin, dar nu vad cum s-ar intampla asta daca aveti grija. Foloseste lubrifiant pe baza de apa si ai multa rabdare cu ea. La inceput doare, dar peretii anali au receptori erogeni destui cat sa ii provoace placere dupa cateva contacte anale, asa, de obisnuinta. Bafta!

| ringo a răspuns:

Sunt filme de specialitate care mai ca nu te imping de la spate. eu le-am consultat si a mers brici chiar si prima data- am fost amandoi satisfacuti nevoie mare.Dar asta se intampla dupa 2 ani de relatie. happy ai grija!