| narcisa_8335 a întrebat:

am 17 ani si nu de mult, era cat pe aproape sa ma dezvirgineze iubitul meu, din cate am inteles m-a incercat daca mai sunt virgina sau nu. Dar in urma cazului intamplat, el a incercat putin mai mult si la sfarsit mi-au curs 2 picaturii de sange. Mai sunt virgina? el imi spune ca inca sunt ca nu are cum sa numai fiu! Deci mai sunt sau nu virgina?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Nu, nu mai esti. Te-a incercat? Dar tu esti la dartz? Prietenul tau te probeaza sa vada cat de rezistenta esti? Nici la 17 ani nu aveti cap mah?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai esti virgina. Ai avut contact sexual. Himenul e posibil sa se fi rupt doar partial, dar atata vreme cat penisul lui a atins vulva ta, asta se cheama contact sexual si nu mai esti virgina.

| fabiola a răspuns:

Virgina nu mai esti, dar naivitatea ta lasa de dorit.Cum adica te-a verificat? Cine este el si cine esti tu? Te daruiesti cuiva pentru care simti ca merita dragostea ta si nu pentru teste! Era suficient sa intelegi ca o persoana care nu are incredere in tine, nu merita nimic!

| dan_2834 a răspuns:

Normal ca nu mai esti virgina, din moment ce ti-a curs sange.Asta inseamna ca ti-a rupt himenul.Ma mir ca il mai crezi.Degeaba e iubitul tau pentru ca se vede ca nu te iubeste.Ce vrea el de fapt de la tine e sex, vrea sa te culci cu el, mai ales ca el te-a DEZVIRGINAT.Chiar nu pot sa imi dau seama cat de prostuta ai fost.hee hee.Si inca esti,pentru ca u continui sa il crezi. ceea ce nu este bine, pentru ca te-a mintit. Discuta cu el si vezi ce vrea el de la tine de fapt, mai ales daca este si mai mare decat tine.Gandeste,fetito,gandeste!

| tzintzi a răspuns:

Nu mai esti virgina, din moment ce ti-au curs picaturi de sange e logic ca himenul s-a rupt.

| Dolceboy a răspuns:

DisDidi - daca fata foloseste un vibrator mai e vrigina? crezi ca a fi virgina inseamna ca trebuie sa faci sex cu un barbat? daca Maria Tereza ar fi fost virgina inaintea actului sexual cu un cal, dupa terminarea actului tot virgina ar fi fost? Deci parea mea e ca daca ti-ai bagat un vibrator (sau eu stiu ce alte obiecte electro casnicebig grin ) nu mai esti paaaaaaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde iti este capu fatuca straight face, mi se pare cea mai mare prostie pe care am auzit'o, tu chiar ai 17 ani? Tipu ala chiar te iubeste sau vrea doar sa si'o traga cu o virgina?
MAi gandeste'te ca vad ca nu esti cu picioarele pe pamant atunci cand trebuie.

In urma unui contact sexual [ penis -vagin ] tu nu mai esti insarcinata. Daca el te masturbeaza inseamna ca ai consimtit actul sexual.
Daca tu te masturbezi si iti curge sange inseamna ca ti'ai rupt himenul dar mai esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@tzintzi, picatura de sange inseamna ruperea himenului, dar himenu il poti rupe in mii si mi de feluri fara ajutoru organului genital al unui baiat si asta inseamna ca inca mai esti virgina.

| narcisa_8335 explică:

Eu, eram cat pe ce sa am o relatie sexuala, iubitul meu a incercat normal, fara deget sau altceva, cu organul sexual.A incercat ceva mai mult, dar am inceput sa plang de durere, si s-a oprit, simteam un gol in stomac. Si vreau sa stiu daca mai sunt virgina sau nu? El a incercat chestia asta de mai multe orii, si chestia asta ma sperie, adica mie prima oara mi-au curs 2 picaturi de sange, mai fot fi virgina?

| narcisa_8335 explică:

Eu, eram cat pe ce sa am o relatie sexuala, iubitul meu a incercat normal, fara deget sau altceva, cu organul sexual.A incercat ceva mai mult, dar am inceput sa plang de durere, si s-a oprit, simteam un gol in stomac. Si vreau sa stiu daca mai sunt virgina sau nu? El a incercat chestia asta de mai multe orii, si chestia asta ma sperie, adica mie prima oara mi-au curs 2 picaturi de sange, mai pot fi virgina?

| narcisa_8335 explică:

Deci numai sunt? Spuneti-mi si mie sigur. Ca sa stiu si eu...