| Ionnella1994 a întrebat:

Bună, am 18 ani și încă nu mi-am început viața sexuală. Majoritatea persoanelor care aud nu mă cred, spun ca e imposibil sa nu fi făcut așa ceva la vârsta mea. Chiar a devenit așa de rar? Mă simt prost din cauza ca prietenii mei vorbesc despre sex si chestii de genul și eu stau degeaba, plus ca mai fac și glume aiurea.

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti pese de ce zic ceilalti. Pana la urma, virginitatea e o stare. O ai sau n-o ai. Si poate d'asta, nu trebuie sa o oferi oricui.

Ai grija de tine happy

| Mayar a răspuns:

Foarte frumos! Sa ti-o incepi cu cel menit pentru tine happy
Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar tu n uesti tarfulita. Ar trebui sa te mandresti cu asta si sa faci misto de afemeiatii si tarfulitele care comenteaza devil

| RAY a răspuns:

Daca fiecare ar crede dupa ce spun oamenii unde am fi, a ajuns rar pentru ca baietii din ziua de azi sunt foarte mari curvari neseriosi trebuie sa recunosc ca nici eu nu am prieteni cat de cat seriosi,vad si eu baietii imaturi, prosti,cretini, doar sex au in cap atat iar fetele ce sa faca le urmeaza si ele, da e ceva rar ca si sinceritatea si seriozitate, prietenii adevarati nu fac glume pe seama ta fac pariu ca prietenii nu ai, ai doar pers cu care isi pierzi timpul atat

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Eu sunt un om sufletist si saritor.Treci incoace sa iti dau subiect de discutiewinking

| Leo1993 a răspuns:

Si tu ii consideri pe aia prieteni? un prieten adevarat nu ar face glume proaste pe seama ta si in plus nu l-ar interesa daca ti-ai inceput sau nu viata sexuala

| CoC0xd a răspuns:

In ziua de astazi daca nu ti-ai inceput viata sexuala esti considerata anormala. Poate ceilalti se gandesc ''Serios? Asta are vreo problema acolo jos sau este atat de urata ca nimeni nu vrea sa faca sex cu ea?''.La noi romanii este ceva atat de rar...Chiar imi este mila de generatia noastra. Daca noi la varsta de 14 ani am ajuns sa facem dragoste, oare copiii nostri ce vor face? Cel mai rau este ca unii profesori incurajeaza asta.Cel putin doamna noastra de biologie ne incurajeaza sa ne uitam la filme porno...Nu o spune in mod direct dar vorbeste in asa fel incat ne face sa inteleg ca asta este normal la varsta noastra.Noua,fetelor,ne-a spus si cand ii vinde ciclul.Le-ai vazut si pe alea la televizor care spun ca au facut-o ieri, unde etc.In Romania trebuie sa ne dam toate detaliile intima ca altfel nu se poate.Pai doar suntem romani, nu? Mie lucrurile astea nu mi se par deloc normale dar avand in vedere ca toti oamenii le fac, ceilalti ajung sa creada (in special copiii, ca ei sunt cel mai usor de influentat) ca este normal.
Tu esti sigura ca aceea sunt prietenii tai? Ce prieteni fac misto de tine si ce oameni cu educatie fac glume privind viata sexuala a altuia? Vezi tu, trebuie sa ne laudam ca ne-am pierdut virginitatea la 13-14 ani.Noi astea care suntem virgine ce ar trebui sa facem? Sa ne sinucidem sau ce? Aceasta este o generatie de care imi este scarba si ma dezgusta faptul ca eu fac parte din ea.Nu toti suntem asa.10% din noi cred ca suntem normali.