| anonim_4396 a întrebat:

am 18 ani si am penisul foarte mic, de 12 cm in erectie, si nu stiiu cum sa fac sa il maresc. Va rog ajutati-ma, orice sfat este de ajutor. Va multumec!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea tuturor organelor existente intr-un organism este determinata genetic si se dezvolta constant pana la maturizare pe baza informatiei genetice inscrise in cromozomi si ADN-ul fiecarui individ.Foarte multi adolescenti intra in panica dar trebuie sa constientizeze ca asa cum nu poti influenta sau schimba inaltimea, marimea urechilor, a bratelor sau a limbii, tot asa nu se poate interveni mai ales in cazul penisului deoarece stiinta actuala inca nu apus la punct o metoda cu adevarat eficienta de marire a penisului nici medical dar din pacate nici chirurgical. Toate produsele si metodele "minune" de marire rapida si garantata a penisului carora li se face reclama sunt simple minciuni ale unor sarlatani care reusesc sa stoarca foarte multi bani de la niste nefericiti ai sortii creduli si lipsiti de informatiile necesare. Insa chiar si daca nu s-ar mai lungi deloc are o marime cu care poti satisface peste 90% dintre femei. De asemenea nu trebuie sa uti ca fanteziile sexuale si asa numitele perversiuni reprezinta condimentele, adica sarea si piperul unei relatii sexuale iar acestea se efectueaza/executa cu ajutorul degetelor a buzelor si a limbii. happy Capul sus deoarece poti fi sigur ca va fi bine. Sanatate.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Operatia de penis atat exista de, dovedita stiintific

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai facut sex pana acum?

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista metode de marire a penisului. Asa ti l-a dat mama natura asa il ai toata viata. Dar nu te speria ca este mic. Cu el, asa mic poti satisface orice fata dornica de sex. Numai sa stii sa-l folosesti cum trebuie si cand trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dude... Atâta grijă în lumea asta. Penisul tău e important acum.

| NameHarris a răspuns:

Daca sti cum sa o folosesti este buna si de 12 happy

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Cea mai simpla metoda este sa-i faci cadou prietenei tale, o pereche de ochelari cu o dioptrie considerabila.
Ce vreau sa-ti spun este simplu.
Nu conteaza ce se vede, conteaza cum o folosesti!
Pentru asta iti recomand sa cauti materiale cu pozitii sexuale in care penetrarea sa fie mai adanca.
Daca auzi ca unu si altu au 20 si de cm, incearca sa faci un experiment. Pune o rigla si vezi ce ar insemna la un tip in pantaloni 20 de cm. Sau pana unde ar intra la o fata, 20 de cm...