| adbu a întrebat:

Am 19 ani si din pacate am esuat in ceea ce priveste relatiile sentimentale. Am incercat...nu s-a prins nimic(am dat peste una cam prostuta care si-a batut joc de flirturile mele preferand sa stea in umbra prietenilor ei... spun ca e cam proasta pentru ca i-am oferit 2 trandafiri in 2 ocazii iar ea a preferat cadoul prietenilor ei...adica un sapun....ma rog poveste lunga).Am suferit mult(ca si-a batut joc apoi de gestul meu punandu-ma in situatii naspa) si m-am saturat. Caut o fata care sami fie o buna amica in zona Iasi.Un facebook cv?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un sapun auzi spune-i ca e o nespalata laughing doar de aia l-a luat in primire, dragostea nu exista totu e trecator invata sa fi fericit singur pentru ca asa e cel mai bine

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ca ai esuat in dragoste este una, si ca iti cauti o partenera este altceva.
La prima problema se gaseste o rezolvare, dar la a doua, TPU nu face si nici nu programeaza intalniri, deci nu este site matrimonial si nici agentie de recrutarea fetelor.
La 19 ani ar trebui sa fii cu picioarele pe pamant si sa stii cui ii daruiesti o floare. daca a refuzat floarea ta, inseamna ca nu te vrea.
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Ai 19 ani nu 70, nu poti spune ca ai esuat in realtiile sentimentale.
Daca ai catologat fata,, proasta'' nici nu ma mir ca te-a refuzat! Sau poate nu te place, sentimentul trebuie sa fie reciproc!
Continua sa cauti prin parcuri, in zona facultatilor, nu este totul pierdut, esti tanar.
Pe net nu vei gasi ceva concret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ceea ce povestesti, ar fi bine sa cauti prostul in alta parte. Daca fata nu a avut chef de tine si te-a pus in "situatii naspa", categoric nu este ea "cam proasta". Nu cred ca este o idee buna sa incerci sa agati pe acest site!

| MotanAndrei a răspuns:

TPU, nu e un site matrimonial. Asa ca iesi acasa! happy

| adbu explică:

Mai bine ramai la ghetou ca nu esti serios deloc cu raspunsuri de genul.

| adbu explică:

Daca dvs. primeati o floare de la un baiat iar anturajul dvs era lipsit de barbatie incat sa faca la fel (era vb de un 8 martie) si ca sa strice momentul v-ar oferi un sapun pe care aparent nu il acceptati, dar prin natura de-a fi distanta si de a participa la glumele lor proaste ca sa culminati cu a-mi da ghionturi sa ma ridic in caz ca stau langa dvs. si de a ma lasa sa ma simt ca um gunoi in fata colegilor pentru faptul ca dvs. va ridicati si plecati eu nejicnindu-va, nefacandu-va nimic, nefiind vreun nespalat... cum ar trebui sa va 'fac'?