| AlexSTFU a întrebat:

am 19 ani si sunt de 2 ani cu o fata nu am facut niciodată sex cu ea (ea avand 18 ani) am încercat de cateva ori dar am vazut cu nu e pregatita si m-am oprit, eu nu mai sunt virgin dar ea este. Ce credeți, ar trebui sa fiu mai insistent cu ea, eu nu vreo sa o fortez sau ceva de genul.

7 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Pai nu insista, va crede ca asta doresti de la ea, sau ca doar asta doresti, fii rabdator, daca tot ai asteptat 2 ani, lasa lucrurile sa vina de la sine, si cand se va ajunge iar in situatia data, ai grija sa ai lubrifiant daca nu ai...(scarbos acum ) dar foloseste saliva, si lungeste preludiu ca sa se ude ea mai bine si mai mult, in rest dupa primele 2 penetrari va fi bine si placut si pentru ea. Ai grija de tine, bafta!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este indicat sa insisti prea mult dar mi se pare totusi deplasat ca la varsta ei sa procedeze astfel. Rabdarea este o virtute insa nu in orice situatie.Succes.

| neutrino a răspuns:

Las-o in pace pana cand va dori ea sa faca sex cu tine.

| SkyPilot a răspuns:

Nu, lasa lucrurile sa vina de la sine. Pana atunci ai grija sa stii cum se opereaza o virgina ca sa treceti cat mai usor peste eveniment.

| DjNick112 a răspuns:

Frate, fata respectiva mertita toate laudele, jos palaria, cat despre tine, impusca-te, las-o in pace, pacat de fata...

| ValiR a răspuns:

Salut,
Stai de 2 ani cu ea si inca te refuza?
Eu zic sa- ti cauti alta.
Bafta!

| Cocoliinoooo a răspuns:

Insistatul nu va face altceva decat sa creada ca doarr asta iti doresti si oricum se va simtii putin aiurea ca nu ti-a oferit asta stiid oate ca tu iti doresti..nici nu va fi prea ok sa o faca din presiune sau ceva...cand va simti si ea vei vedea ca placerea va fi mult mai mare