| floricele21 a întrebat:

Am 20 de ani si as vrea sa va cer un sfat. Acum doi an m-am indragostit de un baiat si l-am iubit foarte mult..acum nu mai am sentimente fata de el,amandoi am trecut mai departe dar eu de atunci nu am mai putut sa ma indragostesc, sa iubesc.ce as putea sa fac? am impresia ca sunt o ciudata sau ceva

9 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Nu esti o ciudata ai nevoie de putin mai mult timp sa iti recapeti increderea in tine.este unul din efectele secundare atunci cand iubesti prea mult si esti ranit prea tare.Nu dispera timpul le rezolva pe toate

| iulia_7948 a răspuns:

La 20 de ani mai pui intrebari pe facebook?

| iulia_7948 a răspuns:

La 20 de ani mai pui intrebari pe TPU?

| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz nu ai voie sa te dai batuta, la primul esec din viata. Esti abia la inceputul adevaratei vieti cand incepi sa actionezi si sa gandesti rational si nu condusa de impulsurile de moment specifice adolescentei.Nu te impacienta deoarece esti la varsta la care nu se pune astfel problema, poti astepta sau poti incearca chiar tu gasirea raspunsului asa cum s-a intamplat data trecuta.

| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa faci decat sa intelegi la cei 20 de ani, ca nu esti nici ciudata, iar iubirea nu se cauta: asta nu inseamna ca trebuie sa stai numai in casa, asteptand sa vina printul tau mult cautat, si sa-ti bata la usa.

| Emilian65 a răspuns:

Incearca si treci peste acest moment si refa-ti o relatie stabila.

| cristimihailov a răspuns:

Scuza-ma, am o intrebare: de ce nu renunti la el si sa mergi mai departe in viata?

| Lawliet14 a răspuns:

"... hai sa le-adunam copii!"

| AlexandruIonut004 a răspuns:

N-ai întâlnit bărbatul potrivit, atata tot.