| anonim_4396 a întrebat:

Am 21 de ani si sunt urat. Atat depresiv cat si fizic. Am capul turtit si gatul lung, astea is cele mai mari neplaceri. Ochii cu dungi negre sub ei si unflati probabil de la tigari. Nici dracu nu ma vrea ca de fete nu are rost sa vorbesc. Uneori ma cert si cu mama desi abea am cunoscut.o. am crescut singur de la 11 ani. Ma cert cu ea pe faptul ca ma facut asa urat si nua fost in stare sa.mi lege o ata la cap. Ea e frumoasa, mai am doua surori sun papuse, eu sunt ca dracu. Nu ma.m ales cu nimic pana acum in viata. Prefer sa mor. Ma urasc singur si singuratatea m.a distrus. Vreti sa ma vedeti pe facebook sunt trecut FLORIN PATRU ICS. Uitativa si dupa spuneti.mi parerile voastre. Oricare ar fi ele. Desi pozele sunt editate. Am doua originale ma refer pe fb. Bye. :-(

9 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Oh Doamne happy De ce ai facut bot?

| ombladon a răspuns:

Nu l mai bagati in seama, ca exact asta vrea el... vrea atentie...

| minrest a răspuns:

Ma mir ca nu ti-e si jena sa te plangi ca esti urat. Nici unu' care n-are un picior nu se plange, fiindca nu are rost, dar ala macar are o problema. Problema ta nu exista. Asta-i culmea. Si iti mai certi si mama. Parintii nu au cum sa faca sa aiba copii frumosi. Salut.

| SkyPilot a răspuns:

Esti absolut OK. Mergi la un stilist pentru par, asta e tot ce ai de facut. Si imbraca-te curat si frumos.

Răspuns utilizator avertizat
| Hitback a răspuns:

Daca tu esti tipul din Tecuci pot nega ipoteza ta. Trebuie sa fii tampit sa spui despre tine ca esti urat sau mai stiu eu ce. Eu nu te consider urat In nici un caz. Si sunt convins ca nimeni nu ar spune asta.
Trebuie sa crezi in tine si sa nu te mai autocaracterizezi asa. Trebuie sa vezi mereu partea buna nu si cea rea. Fi pozitiv si optimist. Crede in tine si totul va fi bine indiferent de situatie.

| bogdanrvd a răspuns:

Intr-adevar esti urat rau!
Doamne ce a fost postarea asta? Reclama sa intre fetele pe profilul tau de facebook?

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

FLORIN PATRU ICS m-am uitat pe perfilul tau de facebook mi s-a parut chiar interesanta povestea ta eram curios sa vad o fi un extraterestru, sincer tu ai o poblema psihica deci sa fiu sincer chiar nu esti urat si arati bine esti un om normal, incerca sa-ti schimbi frizerulwinking esti cool frate nu mai vb tampenii, hai bafta si succes la fetewinking happy un salut din Danemarca

| VantulDinUmbra a răspuns:

Îsta minte de rupe, nu e urăt tipu, doar ca n-are părul făcut deși la fizic e făcut tipu'.