| Persoanata416 a întrebat:

Am aproape 17 ani am o relație de un an, iubitul meu are 19 ani si ne intelegem foarte bine. Dar el vrea sa facem dragoste iar eu sunt timida! Sunt inca virgina si sunt foarte curioasa cum este...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Propune-i ca prima data sa va limitati la "partide" de petting. In cazul in care petingul este efectuat/intretinut cu multa tandrete, placerile si satisfactiile obtinute si traite sunt similare cu cele produse de o partida de sex autentic. Incercati fiindca in mod sigur veti fi foarte multumiti si satisfacuti. Succes!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa faci doar ce simti si daca baiatul are deja experinta sexuala, lasa-l pe el sa preia initiativa.
Un singur sfat iti pot da: folositit prezrevativul de la inceput pana la sfarsit, pentru absolut fiecare partida de sex, pentru ca ramane sperma pe "teava" si se scurge in vagin la urmatoarea partida de sex, chiar daca nu ejaculeaza in tine, putand sa te lase insarcinata.
Sa nu uitam ca, prezervativul te mai protejeaza si de boli cu transmitere sexuala, nu musca, nu doare, nu are efecte secundare si nu costa o avere, pe langa linistea si siguranta pe care ti-o ofera in final.

| mihai69 a răspuns:

Este foarte bine și frumos, dacă ai un partener priceput și tandru. Și niciodată din prima.

| Emilian65 a răspuns:

Roaga-l sa te mai astepte macar pana la implinirea varstei de 18 ani.

Răspuns utilizator avertizat