| CorinaAici a întrebat:

Am auzit ca exista un site, de pe care, cu conditia de a-i sti ID'ul persoanei respective, poti sa ii schimbi statusul. Care este acel site? FUNDOI+VOT!-

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Yahoo status Changer :* Funda?:X

| Dav7id a răspuns:

Www.ymland.com/status-changer... nu nu-l afla cine l-a pus.eu inca n-am aflat cine mi la schimbat :).

| Gmcc a răspuns:

Si daca pui status la un pr poate sa afle cine la pus?

| WhoKnowThat a răspuns:

Nu este frumos sa faci asta dar pentru a nu fi rau si cu nicio garantie ca va merge dar pe asta l-am aflat si eu de la prieteni este http://www.ymland.com/status-changer/index.php