| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o relatie de 7 zile cu o fata care venea in vizita in orasul in care stateam eu. ( Avea bunici ) Vine des aici si sta cam 1 saptamana, dar la toamna incepe scoala si vine doar in weekend
Inainte cu o zi sa plece mi-a spus ca nu ar merge o relatie la distanta si mai ales ca era cam geloasa pentru ca vorbeam cu alta fata, ( doar prieteni )
Asa ca s-a despartit de mine. Am tot incercat sa o fac sa se razgandeasca, dar nu a vrut.
Apoi mi-a zis sa o las singura cateva zile.
Ce sa fac? Sa o uit?
Voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| angel_4561 a răspuns:

Dovada ca esti gelos inseamna ca o iubesti, intr-adevar trece greu sapte zile cand iubesti pe cineva dar ai rabdare

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Uit-o!

| cristimihailov a răspuns:

Fa-ti un bine. Uit-o. Si geloasa, si distanta, nu merita.

| uncopiltampit a răspuns:

Ba sincer impuscate, ce dracu sunt decat 7 zile nu 7 ani cand va vad asa mari iubitori si daca va intreb ce inseamna iubirea cautati in dex