| antoniaidk a întrebat:

Buna! Am avut o relatie lunga cu un baiat foarte bun, toată lumea îl placea, in afara de mine.Foarte greu am reusit sa ma atașez de el cu adevarat, iar când eu m-am atașat el s-a despărțit de mine, apoi 2saptamani m-a căutat încontinuu sa ne impacam, dar nu am mai vrut.Acum sunt cu un baiat Ok, ma înțeleg bine cu el, ne distram impreuna și gândim la fel, doar ca nu se comporta chiar atat de frumos ca și fostul. Ar trebui sa-mi para rau după el sau sa ma bucur?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai avut o relatie atat de lunga incat el te placea, tu nu-l placeai si cand l-ai pierdut ti-a fost ciuda si-l voiai...
Ma rog, inveti sa apreciezi ce ai pierdut abia dupa ce dai peste unul care isi bate joc de tine.
Cauta-ti un al 3-lea, dar de data asta ai grija sa fie placutul ala reciproc si incearca sa nu mai repeti greselile din trecut, ca sa nu mai suferi.

| anonimuIl a răspuns:

Tu deja trebuie să te gândești la următorul și pe ăsta de acum să îl părăsești fără nici o explicație.

| Skylor a răspuns:

N ar trebui sa ți para nici cum. Atât ai putut atunci, bucura te de prezent, daca nu ești mulțumită găsește ti altul.