| canon7 a întrebat:

Buna,am avut un contact sexual protejat dar inainte de incepe contactul sexual mi-am masturbat prietenul aproximativ un minut,tin sa mentionez ca capul penislui era umed de la lichidul seminal,iar eu am pus mana in zona vaginului,nu mi-am bagat degetul sau asa ceva, pur si simplu mi-am pus pana acolo pentru a vedea daca sunt umeda. exista vreo sansa sa se fi intamplat ceva ce nu-mi doresc nici eu, nici el? Multumesc rog toata seriozitatea

5 răspunsuri:
| consilierultau001 a răspuns:

Stai linistita. Altii fac sex neptotejat de ani de zile dar nu ejaculează in vagin si nu au nimic. happy

| Morenna10 a răspuns:

Sansele sunt foarte mici

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nicio posibilitate de sarcina, mai ales daca s-a intamplat in afara perioadei fertile.Sa fim seriosi nu se poate ramane gravida oricand, este necesara intrunirea mai multor conditii iar producerea acestora sa se faca in acelasi timp.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai avut lichid preseminal pe degete si le-ai bagat in vagin este posibil sa fi ramas gravida.

| canon7 explică (pentru Emilian65):

Nu le-am bagat in vagin am mentionat clar.