| anonima16 a întrebat:

Am avut un prieten de 18 ani... happy m.am desp de el din cauza ca tot ma stresa unu. si ieri i.am trimis msj ca sa ne desp ca ii mai bine pentru am2 faza e nu prea imi dadea atentie. Inainte de a ma desp de el cu o zi am rugat. o pe pr mea sa vb cu el daca tine la mine. si nu stiu ce. happy si el o zis nu. da inainte de asta el se dadea la pr mea vroia sa o ciocaneasca. Si azi am vb cu el la tel : si l.am intrebat cf dupa happy l.am intrebat daca o primit msj. si mi. o zis da si sa nu fiu suparata ca s. o impacat cu fosta ca o sa mai vorbim la tel si nu stiu ce. Dap nu stiu ce sa zic de el daca o tinut la mine. Sa mai vorbesc cu el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita, trateaza-l cu indiferenta si daca a tinut un pic la tine va veni singur inapoi.

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

S-a împăcat cu fosta şi tu te întrebi dacă a ţinut la tine?! Nu a ţinut la tine. Vorbeşte dacă vrei, dacă nu vrei nu vorbi. Oricum nu are sens. Fă cum doreşti! Baftă!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu stiu ce sa cred dar eu zic ca sa impacat cu fost prt cu mult inainte sa va despartitiwinking

| mihaela_7412 a răspuns:

Nu are rost uital si vezi-ti de viata ta baieti sunt

| aangelia a răspuns:

Incearca sa nu... este nesimtit, nu cred ca a tinut la tine daca dupa cateva zile s-a bagat cu alta... in orice caz, nu au disparut baietii! :*

| byby_5996 a răspuns:

Poate nu e de tine.bineinteles ca poti vorbi cu el si puteti ramane prieteni. Sunt destui baietii pe lume trebuie doar sa il intalnesti pe cel potrivit pentru tine. Capu sus! sa nu fii trista ca va fi bine

| ionutz_7853 a răspuns:

Nu are rost. s-a intors la fosta. vezi ce faci tongue