| Greier a întrebat:

am cunoscut un baiat intr-o vacanta recent in care el se dadea la mine, am iesit de 2 ori in oras, ma tachina, el e taur, si eu berbec, dar de la o perioada nu mai imi vorbeste, e foarte rece cu mine fara sa imi spuna de ce. La inceput nu imi placea de loc de el dar acum nu stiu ce mo apucat incat tot timpul ma gandesc la el. Problema e ca ne vedem destul de rar pentru ca el lucreaza si eu sunt la scoala. Oare m-am indragostit, nici eu nu imi dau seama, am uneori senzatia ca-l vad oriunde.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
La început te-a atras, te tachina, iar acum este indiferent.
Nu cred că este vorba de dragoste, ci mai degrabă de o provocare. Vrei să-ţi demonstrezi că deşi el este indiferent îl vei obţine. Numai cu indiferenţa îl poţi atrage.

Baftă!

| antimulte a răspuns:

Daca il vezi in orice baiat care seamana cat de putin la statura si nu trece nici-o ora fara sa nu iti zboare gandul la el, indiferent de locul sau de ocupatia pe care o ai in momentul respectiv... E clar, esti indragostita. Cat despre motivele lui pentru care s-a racit nu stiu ce sa zic, nu ai scris nici tu foarte multe si nu cunosc...

| BOGDANELU_2340 a răspuns:

Am doar cateva cuvinte pentru tine el ta insale tu il iubesti