| Barbie69 a întrebat:

Am facut sex cu sotul meu si la un moment dat am observat ca prezervativul a prins aer (avea niste bule de aer vizibile) el nu a ejaculat. am umflat si prezervativul si nu a iesit aer ..se poate sa fi fost spart?

Răspuns Câştigător
| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut,
Nu nu exista aceasta posibilitate din moment ce l-ai umflat si nu a iesit aer, exista doar o singura posibilitatea ceia sa fi ramas bule de aer. Data viitoare respecta procedura adica cand introduce prezervativul pe penis sa tina apasat pe capul prezervativului, ca aerul sa iese afara in timp ce il ruleaza pe penis

3 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Eu cred ca a ramas aer cand l-a pus si de acolo veneau bulele.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu a fost montat corect pe penis.

| Emilian65 a răspuns:

A prins aer atunci cand a fost instalat pe penis.