| mareena a întrebat:

am fost cu un baiat un an.el in alta tara, eu in Romania. cand mi-a facut surpriza si a venit in ro. ne am vazut dar nu stiu eu sunt foarte rusinoasa..nu prea ieseam cu el..si le.am lasat dintr.o prostie ..acum el e plecat de unde a venit ..am mai vorbit cu el...stiu ca ma iubeste ca am facut multe sa aflu. dar problema este ca nu mai vrea sa ne impacam. si de cate ori le-am lasat el m-a cautat..acum ne.am si certat..si la toti spune ca nu o sa ne mai impacam.dar eu il iubesc. si nu mai crede nimic din ceea ce spun ..va rog spuneti-mi cum sa fac sa vorbesc cu el..sa ma creada..si sa ne impacam..nu imi pasa ca nu o sa fie langa mine dar eu vreau sa fiu cu el pentru ca il iubesc sad. ajutati-ma va rog din suflet! FUNDA!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prostia se plateste. Iubeste-l mai departe, cine nu te lasa?

| chazzZ a răspuns:

Sa inteleg: il iubesti, te iubeste si tu nu iesi cu el de rusine? Sa nu-i spui asa ceva. In legatura cu impacarea, ar trebui sa te descurci ii spui ce vrei si ca il iubesti, daca te mai iubeste te va ierta, totusi depinde de cat de urat v-ati certat...