| andraasdfghjkl a întrebat:

Buna :* am fost la o aniversare si acolo m-am intalnit cu mai multi amici pe care i-am cunoscut in vara. Dupa ceva timp ne-am decis sa ne uitam cu totii la un film. Ne-am pus cu totii in pat si langa mine s-a pus un tip simpatic. In timpul filmului (aveam o patura p noi) el m-a luat de mana si a inceput sa-mi faca masaj cu degetele in palma. dupa a inceput sa-mi cuprinda picioarele cu ale lui. Asta a fost doar inceputul..deoarece dupa ceva timp mi-a pus mana pe genunchi si cu miscari suave si senzuale incepea sa tot avaneze cu mama mai sus de genunchi. L-am lasat deoarece era totul in limita bunului simt dupa parerea mea si dupa putea sa creada ca-s vreo panicata. Dupa asta.mi-a cuprins picioarele cu ambele maini (erau foarte mai sus de genunchi) facandu-mi masaj cu dejetele senzual. Dupa o ora de film el tot continua sa faca asta si chiar nu stiam cum sa reactionez. Dupa ce mi-am intins picioarele el s-a pus cu capul pe mine atingandu-mi mana cu tandrete. oare ma place sau vroia sa ma puna la incercare pentru a vedea ce fel de fata sunt? de ce a facut gesturile astea? multumesc frumos!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa a vazut si a auzit si el ca trebuie sa-i faci unei fete la film. Repetati vizionarea si numai asa te vei convinge de nobletea gesturilor lui, cu, care, se pare ca te-a si dat peste cap, si curand, pe spate.

| Danysan a răspuns:

E cam dubios sa iti faca asa ceva un baiat si tu sa il lasi daca nu e ceva intre voi. Acum eu nu cred ca a te-a supus la vreun test dar daca ti-ai fi dat tot jos de pe tine ar fi fost bine pentru el.Te place si e clar ca e atras de tine, e posibil sa fi scapat de sub control la petrecere si sa isi fi dat frau liber la ceea ce simte pentru tine. clar e ca te place, acum trebuie sa vb cu el si sa vezi de ce a facut asta ( ma refer la mangaieri si tot asa -numai unu baiat care e in limba dupa o fata nu mai poate sa se abtina si recurge la asta si in public daca are oportunitatea sa o faca.Invita-l undeva si fi sincera cu el sa vezi ce spune si adui la cunostina ca nu esti genu ala de fata care se lasa usor dar daca vrea ceva de la tine ar fi Bine sa se gandeasca la ceva serios.

| Florenta16 a răspuns:

Daca va cunoasteti de mai mult timp, ar cam trebui sa stii ce fel de persoana este. Nu cred ca a vrut sa te testeze, dar ii poti spune si asa. Te vede atractiva, ii place de tine, si na, se gandea ca poate va obtine ceva de la tine. Dar daca a fost totul in limita bunului simt, atunci doar a vrut sa iti arate cum e sa te simti bine. Raspunde-i si tu cu aceiasi moneda, sau vorbeste cu el data viitoare. Bafta si aveti grija!

| ValentinElTPU a răspuns:

Te place, voi fetele ganditi prea mult si degeaba... cu ce l-ar ajuta sa stie daca esti o "usuratica"...

| andraasdfghjkl explică:

P.s. e ceva foarte urgent!