| butterfly_8638 a întrebat:

Am iesit dintr-o relatie de durata, am suferit, dar vreau sa ies din nou in lume. Unde gasim prin Bucuresti niste baieti cum trebuie, seriosi, peste 20 de ani? Sugestii de cafenele, localuri ceva?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Baieti seriosi gasesti la biblioteca, la un concert, la teatru, la opera, la o lansare de carte, nu in cafenele si baruri.

| seby19 a răspuns:

Amin la ce a spus Brigaela.

| butterfly_8638 explică:

Asta credeam si eu. Dar de 4 ani de cand sunt in Bucuresti, ma duc de cel putin 2 ori pe luna la teatru sau opera si nu prea am vazut baieti pe acolo, nici nu m-am uitat dupa ei, dar nici nu mi-au sarit in ochi. Cautam si eu alternative...