| maria_9426 a întrebat:

Buna
Am in scoala un baiat de care imi place. Amandoi suntem in a 10-a dar nu in aceiasi clasa. Ma inteleg bine cu doua colege de-ale lui, si un baiat. El a vazut asta. Intr-un fel am observat ca si el se uita la mine. Nu tot timpu si insistent numai cateodata.
Eu vreau sa intru in vorba cu el. Stiu ca el ar trebui sa faca primul pas dar cred ca nu strica daca eu grabesc putin lucrurile.
Cum ar trebui sa ma port astfel incat el sa ma abordeze?
Nu vreau sa par disperata dupa atentie sau ceva.
Se exclude si sa-i spun la o colega de-a lui ca imi place de el. De id nici nu mai vorbesc ca este cel mai penibil mod de abordare, parerea mea.
Nu stiu care sunt posibilitatile si ce trebuie sa fac.
Va rog mult un sfat, parere, ceva. orice.
Multumesc!
Va dau funda:*

1 răspuns:
| oLeNNNao a răspuns:

Buna :*! Ar trebuie sa il intrebi intr'o zi ca n'ai vz pe...[o colega d'alui] sau asa.sau ca trebuia sa te vezi cu ea si nu stiu ce si daca nu a vz. Apoi oraganizati'va sa iesiti undeva mai multi :] si duthe la el si spune-i ca nu ai vrea sa vi si tu cu noi ca avem nev d inca catsiva baieti si asa sa iesim sa nu stiu ce nu cred ca v'a refuza :]. Apoi totul o sa vina d la sine :* big hug love struck Baftaaaa