| Manurela a întrebat:

am intalnit zilele astea un baiat, de fapt l-am reintalnit pentru ca a a fost colegul meu la gradinitabig grin asa si cand l-am vazut mi-a placut fff mult de el si simt o atractie pentru elbig grin mi se pare fff dragut problema este ca maine as avea ocazia sa-l intalnesc el nu sta in acelasi oras cu mine dar are bunicii aici si de paste a venit aici cum as putea sa il cuceresc macar sa schimb o vorba cu el poate devenim prieteni macar nu am de unde sa fac rost nici de nr de tel nici de adresa de messcrying as vrea sa imi spuneti cum as putea sa-l abordez si fara mistouri va rog multumesc mult!:* aa si vreau sa mai spun ca am aproape 13 ani NOAPTE BUNA SI PASTE FERICIT!

Răspuns Câştigător
| kytykat a răspuns:

Daca vrei ca sa fiti amindoi combinati ti-as spune sa te porti frumos cu el si daca te intreaba de ce te porti asa cu el ii spui:nu stiu cred ca am o atracrtie fata de tine
atunce el se va rusina dar cu toate acestea iti va spune ce simte pentru tine dar pina atunci noapte nuna si succes