| anonim_4396 a întrebat:

Buna am intilnit de curind un baiat care m-a facut sa-l uit pe cel precedent cu baiatul pe care l-am intilnit neam intilnit doar o zi dar il placeam mai demult si acum vorbim dar pe net (vreau sa stiu cum pot sa-l uit nu as vrea sa comunic cu el dar am impresia ca m-am indragostit deja de el)
ma simt atit de rau spuneti va rog ce pot sa fac oare este dragoste adevarata?

Răspuns Câştigător
| Ioana2012J a răspuns:

Hei,
Nu ai cum să-l uiţi pe precedentul. Poate doar să te amăgeşti, dar de uitat nu prea.
Dacă acest băiat pe care l-ai întâlnit e special, atunci, continuă să vorbeşti cu el. Ce e rău? Dacă ştie ce e iubirea...
Nu trebuie să te simţi chiar atât de rău.
Nimic nu se întâmplă fără vreun scop.
Aşa că, zâmbeşte!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu este dragoste, este ipocrizie si tu stii asta.

| blooondina a răspuns:

Parerea mea este.sa nu mai treci asa de repede de la unul la altul.ar fii bine sa-ti gasesti o persoana cu care sa te potrivesti 100% din toate punctele de vedere.deoarece iti faci rau singura.pt ca la fiecare despartire o sa fii foarte deprimata.mult noroc. funda?