| dydydydy a întrebat:

am nevoie de ajutor. deci. vreau si eu nijtre subiecte de vorbit cu partenerul. sau intrebari cat mai multe. pentru ca am ramas in pana de idei. va rog. dau fundita. la cele mai frumoase si multelove struck. mersi

2 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Hmm. daca nu aveti subiecte de discutie, nu prea va potriviti...

| urban a răspuns:

Vorbiti de toate ce faceti in timpul liber, cautati pasiuni comune povestiti pe unde ati colindat inainte sa va cunoasteti, intampalri hazlii,, ce va place ce nu( de la mancare...la nu stiu imbracaminte) ce va doriti pentru viitor etc si dac e ceva intre voi vin subiecte de la sine o sa vezi ca nu o sa mai trebuie sa cauti pe aici ceva.succes