| ZUzulikii a întrebat:

am nevoie de ajutoru vostru, va rog frumos...
CAnd ne sarutam cu limba` in gura nu sarut frantuzesc...
cine baga primul limba, baiatu. nu?
si dupa cum se face, baga baiatu limba, dupa fata?
Nu radeti va rog...
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| uca_1023 a răspuns:

1)sarut cu limba=sarut frantuzesc
2)nu conteaza cine baga limba primul, care simte primul nevoia sa o faca
3)nu trebuie doar sa va bagati limba in gura,adica fiti putin mai inventivi, musca-i buza, plimba-te cu varful limbii pe conturul buzelor lui
bafta!happy

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ce frumos te-ai exprimat...

| SociallyDepressed a răspuns:

Da.Baiatul baga primul limba in gura fetei sau limbile lor se intalnesc la mijloc.

| AnnaMaria a răspuns:

Faceti ciorba de limbi

| mirabela26craiova a răspuns:

Buna.Eu cred ca treaba asta nnu are instructiuni.Se face dupa cum simtiti voi.Bafta

| nIMic_3176 a răspuns:

In cel frantuzesc baiatul baga primul limba si in cel cu limba, fata o baga! Succes! laughing

| myyno a răspuns:

Da

| Aandraadaa a răspuns:

Daca el a mai facut asta cu alta fata, sigur va lua initiativa el, si o sa-ti placa si, fara sa vrei o sa te lasi purtata de val si, mai mult, o sa-ti placa, funda?batting eyelashes