| Dolghi_Cristina_1992 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru... ceva idei de cereri in casatorie originale si idei de decor pentru aceasta... Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

Depinde de ce este pasionat aceea persoana! Degeaba faci cu acel puzzel aceea persoana nu a vajut asa ceva numai la tvwinkingDe examplu eu am vazut o cere de casatorie pe un server de cswinking

| Bettynella a răspuns:

Poti sa faci un puzzle mai mare si cu poza voastra pe fundal si intrebarea cea mare happy