| radughir a întrebat:

Buna am nevoie de in sfat prietena mea nu reuseate sa termine o fi din cauza mea can am doar 12cm? CE as putea sa FAC sa nu o piers? Are 18 ani IAR EU 20

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti panicat ca o vei pierde din cauza asta. Las-o sa plece! Tu vei gasi alta care nu te va tine pentru nevoi sexuale. Daca te iubeste nu o vei pierde, deci stai linistit!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cel mai probabil că e din cauza ta; dar nu pentru că „ai doar 12 cm" (ciudat, eu am aproape doi metri și mă-ntreb ce fată ar sta cu un pitic atât de mic?!? rolling on the floor ), ci pentru că n-ai habar ce și mai ales CUM să faci cu acei centimetri!

| Emilian65 a răspuns:

Cu 12 cm pe care-i are penisul tau, poti sa o satisfaci foarte bine. Ce trebuie sa faci? Sa o mangai mai mult, sa o exciti mai tare astfel incat ea sa te doreasca mai mult.

| minrest a răspuns:

Părerea mea este ca nu dimensiunea e problema. Poate nu,, cunoaște,, orgasmul, nu o fi avut niciodată. Sau poate are o reținere, o rezerva fata de tine. În cazul ăsta, pana nu se elimina motivul reținerii, nu va avea. De exemplu, poate îi e frica ca o părăsești, sau ca ai motive egoiste, sau ca o înșeli. Daca totuși e un motiv fizic, mai degrabă e durata. Pot sa Îți spun cu mana pe conștiință ca cunilingus provoacă o plăcere foarte mare, de regula orgasmul.

| MidnightR a răspuns:

Orgasmul la femei e mult mai greu de atins laughing
Daca in loc sa discutati si sa gasiti o rezolvare, sau tu personal, ea se desparte de tine pentru acest lucru atunci inseamna ca aveti o relatie de toata frumusetea.
Baga preludiu mult.

| DrWhoeverIam a răspuns:

Nu conteaza lungimea. Foloseste-ti degetele amice! laughing