| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi
Anul trecut am cunosut un baiat, lucram intr-un bar, si el tot venea pe la mine, nu ma atragea deloc la inceput, dar dp ce am inceput sa-l cunosc mai bine si sa ies cu el. m-am indragostit. ok toate bune, am fost la mare, totul ok.si dp o perioada frumoasa petrecuta impreuna la un moment dat simteam ca ma respingea putin, din motive familiare(cred eu) pn intr-o seara cand promisese ca vina sa ma ia de la munk si cand am incercat sa-l sun avea tel inchis, de nervi i-am trimis un mesaj ca sa nu ma mai caute niciodata.pentru ca nu era prima oara cand facea asta, si asa a fost, mi-a rasp la mesaj foarte sec oricum.nu am mentionat ca am stat cu el 3 luni si nu ne-am ___ nici eu nu stiu din ce motive, doar am dormit impreuna.ne-am mangaiat, niciodata nu mi-a pus mana pe san macar.Doar ne-am sarutat si ne-am mangaiat.si totusi.(am peste 20 de ani).infine.si dp o saptamana aprox dp despartire l-am gasit intr-un bar cu o prietena buna de-a mea, au ramas socati. i-am evitat, a doua zi am vp cu "prietena" si mi-a zis ca nu stie ce s-a intamplat ca doar stateau de vorba, infine, ca el i-ar fi zis ei CA are o problema sexuala.sau ceva de genu si are un respect enorm pentru mine.si ei s-au mai vazut dp vreo 2, 3 intalniri.(ce fain nu? m-am simtit extraordinar laughing asa phal de prietene tot sa ai) ea explicandu-mi ca doar vroia sa vada ce ii poate capu (aha. bla bla bla) si a ajuns nici ea nu stie la ce concluzie. evident ca prietenia s-a dus, ea mereu incercand sa-si ceara scuze desi se vedea pe fata ei ca nu prea ii pare rau happy
Ma rog ideea e ca desi sunt cu cineva de 6 luni ma mai gandesc la baiatul ala.as fi vrut macar o explicatie. dp evenimentele astea ne-am mai vz la un eveniment 5 min eu fiind grabita, chiar trebuia sa ajung undeva(m-a sunat dp luni bune) si anul acesta m-a sunat sa ma intrebe daca stiu pe cineva,. ca avea el ceva de vanzare, ma rog ne-am vaz, da nu am vb nimic de cele intamplate...si imi pare rau ca nu i-am putut spune nimic, iar de atncunci su trecut iar luni bune de cand nu am mai vb cu el...happy eu nu-l sun nici moarta.si tot traiesc cu intrabarile astea. ce sfaturi imi dati.nu am mai vb cu nimeni de asta. ca inca ma mai gandesc la el

2 răspunsuri:
| G0oLaN a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa iesi cu el incearca sa cautii un motiv sa te intalnestii cu ell! si in momentu alla incepi sai spui cate usor cate usor e de ajuns sa deschizii tu gura de macar o intrebare din asta care nu-i gasesti raspusu si ai sa vezii ca o sa tii le spuna pe toate! asa In primul rand prietena nu trebuia sa se intalnescka de 4 5 orii cu ell!winking se intalneau o data de 2 orii si vorbeau si gatawinking dar 4 5 6 orii e cam multwinking ...nu stiu ce sa zic incearca sa-l sunii si sa ii propui ceva sa te intalnestii cu ell! si atunci ii ii spui uite ma deranjeaza lucru acesta! nu i-am gasit raspunsu nici o data! da-mi-l si mie te rog frumoswinkingsi o sa tii-le dea la toate :*:*:*: ciwss:X

| sierjuu a răspuns:

Am dormit nu ne-am culcat, dar ne-am sarutat si ne-am mangaiat, (am peste 20 de ani! ).

rolling on the floor