| babygyrl a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.Deci vb cu un baiat de vreo 5 luni de zile.Nu suntem impreuna.Eu il iubesc ffff mult, cred ca si el tine la mine cat de putin altfel nu ne impacam de atatea ori cand eram certati si nu are atata rabdare cu mine. E o poveste lunga.De vreo 3 luni a venit vorba sa ma culc cu el.Eu nu si nu, el are rabdare si am pus problema ca nu suntem impreuna si ca isi bate joc de mine, el zice ca nu si ca asta nu o sa se intample. Nu stiu ce sa cred, am incredere in el si il iubesc fff mult.Se comporta fff frumos cu mine, glumim, vb la tel noaptea, ne intelegem super bine.Ma intreb dc nu intreaba daca vreau sa fim impreuna? Eu ma cam tem sa fiu cu el, deoarece ma tem sa nu ne despartim si nu as suporta o despartire. Ce sa fac? Daca aflu ca e cu alta ma omor, nu mai pot(acum suntem singuri amandoi). Dc nu intreaba? Ce sa fac, tin ffff mult la el si stie asta, am renuntat la fff multi baieti pentru el si asta stie el fff bine si sunt in stare de inca multe lucruri pentru el. Ce as putea face? Nu vreau sa aud ca lasa-l in pace, ai rabdare.Am avut deja fff multa.Si mai sunt pusa in situatia ca inca la un baiat ii place de mine si vrea sa fim impreuna, dar eu astept dupa celalat. Ce sa fac? Plus ca el putea sa zica pa daca nu acceptam sa ma culc cu el(nu am facut-o), el poate avea ce fata vrea, arata super bine si are de toate.Ar putea avea orice fata, dar totusi are rabdare. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mystik a răspuns:

Pai culcate cu el daca asta vrei, parerea mea este sa fii mai rezervata si sa gindesti mai lucid, acum la tine pur si simplu pe oki st ochelarii roz si tu nu vezi lucrurile cum arata dintr-o parte.
nu sunteti impreuna si el mai are tupeu sa te intrebe astfel de lucruri, trezeste-te draga, mai mult ca atit ca sunteti singuri ambii si in orice moment v-ati fi putut combina sa fi vrut el ceva cu tine insa e clar doreste sa prifite si cam asta, rabdare are cu tine deoarece are un scop si este ambititos si nu se opreste din drum nu ca ar simti ceva pentru tine, poate nu este ce ai vrut sa auzi insa e parerea mea si crede-ma am drepate, cel mai bine ar fi sa nu eziti si vb cu el, intreaba-l care este scopul lui si ce doreshte de la tine cu adevarat...mult succes, fii fata desteapat si nu mai spune lucruri de genul ca te omori din cauza unui tip, poate nu ar tb sa mai refuzi atitea baieti cool pentru unul ca el!

3 răspunsuri:
| mystik a răspuns:

Pai culcate cu el daca asta vrei, parerea mea este sa fii mai rezervata si sa gindesti mai lucid, acum la tine pur si simplu pe oki st ochelarii roz si tu nu vezi lucrurile cum arata dintr-o parte.
nu sunteti impreuna si el mai are tupeu sa te intrebe astfel de lucruri, trezeste-te draga, mai mult ca atit ca sunteti singuri ambii si in orice moment v-ati fi putut combina sa fi vrut el ceva cu tine insa e clar doreste sa profite si cam asta, rabdare are cu tine deoarece are un scop si este ambititos si nu se opreste din drum nu ca ar simti ceva pentru tine, poate nu este ce ai vrut sa auzi insa e parerea mea si crede-ma am drepate, cel mai bine ar fi sa nu eziti si vb cu el, intreaba-l care este scopul lui si ce doreshte de la tine cu adevarat...mult succes, fii fata desteapat si nu mai spune lucruri de genul ca te omori din cauza unui tip, poate nu ar tb sa mai refuzi atitia baieti cool pentru unul ca el!

| JustMe_8650 a răspuns:

Eu zic sa stai de vorba cu el si sa ii explici situatia. Daca tine la tine si te intelege asa cum spui veti ajunge la o intelegere!

| stendardo a răspuns:

Situatia care este. pare ca ar vrea sa profite de tine. daca vrei sa fiti impreuna acorda-i atentie cu portia si arata-i ca mai sunt baieti care se tin dupa tine. fa-l sa te vrea. si ai sa vezi ca o sa vina la tine in genunchi ca sa fiti impreuna. nu o sa suporte concurenta