| anca_4547 a întrebat:

Am nevoie de voi urgent! Anul trecut am vorbit cu un baiat, ne'am inteles bine, lui ii placea de mine, mie de el. Dar nu am apucat sa fim impreuna. Apoi dintr'o data totul s-a schimbat, mi-a zis ca nu mai are rost sa vorbim. Nu am vorbit de 4 luni, cam asa. iar acum cateva zile a intrat pe mine pe mess si m'a intrebat daca mai sunt suparat pe el. Mi'a spus ca vrea sa vorbim iar.

De ce credeti ca s-a razganditi? Ii place de mine din nou?

Ms:*:

Dau fundita.
Stiu ca am mai pus intrebarea asta si imi cer scuze.

Răspuns Câştigător
| stefanb39 a răspuns:

Ascultama ATENT! acel baiat te vrea te iubeste bla bla bla MINCIUNI! nu te lasa pacalita ai incredere, tinte tare pune-l sa te roage in genunchi ca sa vorbiti si cam asta daca vrea te iubeste cu adevarat daca nu vrea doar sa aiba o iubita uite asa de smecher

5 răspunsuri:
| BoBBy a răspuns:

Cred ca a fost cu alta in tot timpu asta si acum nu mai are si o venit la tine tongue

Funda! :Xtongue

| Any_2443 a răspuns:

NU te lasa asa usor.Cu cat te vede ca te lasi mai greu cu atat mai mult ii va placea de tine si iti va creste cotele de atractiewinking

| OFM a răspuns:

Vrea sa fiti in preuna da nu stie cum sa iti zica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu mai are gaurica si u esti ultima speranta. poti vb cu el dar daca vezi ca incepe sa te traga spre pat din primele intalniri e clar intentia lui. si incearca sa-l uiti sau sal lasi

| bebitsa_3237 a răspuns:

Sa fiti fericiti daca va bagatsi impreuna