| cripsontyphoon a întrebat:

Am nevoie grava de ajutor. Acum 3 luni m-am despartit de prietena mea. De atunci ma simt oribil si mi-am dat seama ca poate relatia cu ea a fost doar o intamplare (mda, nu ma pricep deloc la fete). As avea nevoie de niste sfaturi, cu privire la cum as putea sa cunosc fete noi, ce sa fac dupa ce le cunosc, etc. Daca cineva isi poate face timp sa imi ofere mai multe detalii, as aprecia daca mi-ar da cerere sau un simplu mesaj pe facebook https://www.facebook.com/tavi.adrian.7, Ii voi ramane indatorat. Va multumesc anticipat si astept cat mai multe raspunsuri.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e necesar sa te strofoci asa mult cu ele ca stau cam mult pe telefon si cine stie in ce prostii le sta capu

| Vampir007 a răspuns:

Nu e simplu sa iti faci curaj singura modalitate este sa iti iei inima in dinti si sa mergi la ea sa vorbesti cu ea si daca sunteti compatibili - aveti subiecte comune de discutie - treci la nivelul urmator, sarut mangaiat etc.