| вяυηєтнα a întrebat:

am o colega d clasa ce sia inceput viata sexuala. adica s-a culcat cu ubitu ei dar a zis ca nu ia curs sange deloc si nici nu a durut atata de tare...se poate sa mai fie virgina? mai stiu asa un caz cu o fata ca s-a culcat cu iubitul ei si a fost la ginecolog si ink mai e virgina.deci se poate sa mai fie? sau la toate fetele trebuie sa curga sange cand te dezvirginezi? plss parerile voastre. Fundabig grinmsk

5 răspunsuri:
| rony a răspuns:

Nu este obligatoriu sa curga sange.

| Phaey a răspuns:

Pai depinde. Se poate sa fi avut himenul foarte elastic si sa nu se fi rupt de la primul contact sexual. Asta inseamna ca trebuie sa mai incerce smug laughing A doua posibilitate este sa se fi nascut fara himen/ himenul ei sa fi fost rupt prin practicarea anumitor sporturi (gimnastica, de obicei).

Nu este neaparat obligatoriu sa-ti curga sange la primul contact sexual. In mod normal, asa se intampla, insa mai sunt si exceptii happy

| вяυηєтнα explică:

N de mine e vorbastraight faceeu mai am timplaughing

| lilandy a răspuns:

La cum arati, nu ma mira ca inca esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi ca esti dezvirginata si gata.Imi plac oamenii hotariti.